Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Квадранти


1.4.1 Пам'ять величин корекції.

Керування співвідносить всі запрограмовані координати із точкою відліку інструмента на поверхні упору оправки інструмента. Тому що різні інструменти мають значні розбіжності геометричних параметрів, то й положення реальної точки різання щодо точки відліку інструмента також по-різному. Тому для розрахунку руху для кожного інструмента необхідно визначити відстані між вершиною ріжучої кромки й точкою відліку інструмента. Різниця цих значень заноситься в так звані, комірки пам'яті величин корекції як величини корекції інструмента. Якщо в програмі ЧПК відбувається зміна інструмента, то керування звертається до відповідної комірки пам'яті величин корекції й ураховує геометрію інструмента при розрахунку шляхів переміщення. До числа збережених геометричних параметрів кута ріжучої кромки ставляться:

- відстань по осі X від точки відліку інструмента;

- відстань по осі Z від точки відліку інструмента;

- радіус ріжучої кромки;

- робочий квадрант або вектор корекції радіуса ріжучої кромки.

Для кожного інструмента керуванню необхідно повідомляти відстань між теоретичною вершиною ріжучої кромки й точкою відліку інструмента по осях X і Z (рисунок 1.13). Ці значення для кожного інструмента заносяться в пам’ять величин корекції. Керування враховує їх при розрахунку шляхів переміщення таким чином, що теоретичний кут ріжучої кромки (= теоретична вершина ріжучої кромки) підводиться точно до запрограмованої цільової позиції.

 

Керування розраховує переміщення щодо теоретичної вершини ріжучої кромки. Реально ріжуча кромка інструмента має при вершині радіус від декількох десятих міліметра до радіусної форми.

 

Для того, щоб при обробці керуванням розраховувалася реальна точка різання, для кожного інструмента за допомогою вектора корекції радіуса ріжучої кромки (вектор КРР) визначається, так званий, кут ріжучої кромки. Цей вектор описує положення кута ріжучої кромки в напрямку X і Y відносно середини ріжучої кромки (рисунок 1.14). Вектор КРР заздалегідь визначається для кожного інструмента в керуванні інструментами (Посібник з експлуатації).

 

Квадранти для стандартних випадків вектор КРР може бути альтернативно визначений за допомогою 8 квадрантів, як показано на малюнку 1.15, що часто використовується на практиці, але не покриває всі можливі випадки.

 







Переглядів: 493

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Величини корекції. | Компенсація радіуса ріжучої кромки КРР.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.