Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Принтер.

 

Принтер – це пристрій, призначений для виведення на тверді носії, здебільшого на папір, результатів роботи програм.

Існує велика кількість різноманітних моделей принтерів, що різняться принципом дії, інтерфейсом, продуктивністю, функціональними можливостями.

Основу принтера становить складний електромеханічний агрегат, що забезпечує формування зображення, переміщення паперу, подачу барвника та ін. До його складу входить ще електронна частина, яка включає схему керування і буферний запам’ятовуючий пристрій. Перша здійснює інтерпретацію команд, що надходять із комп’ютера, та керування локальними операціями (наприклад, заправлянням паперу в друкарський тракт), а другий зберігає чергову порцію належної для виведення інформації.

За способом формування зображень принтери поділяють на контурні (ударні) та растрові. В контурних принтерах зображення символу має вигляд безперервної лінії, а формується ударом по паперу (через фарбувальну стрічку) деталі є рельєфом відповідної форми (як у звичайних друкарських машинах).

У растрових принтерах зображення складається з безлічі дрібних (0,01-0,3 мм) точок, нанесених на папір у необхідному порядку. Останнім часом і ПК застосовують тільки растрові друкарські пристрої. За способом нанесення фарбувальних точок їх можна поділити на матричні, струминні, лазерні.

Матричні принтери.

Головним вузлом матричного принтера є друкарська головка – обойма, що несе на собі тонкі металеві (голки), розміщені у вертикальній площині перпендикулярно до паперу. Рухається вона вздовж рядка, який друкується, а стрижні у потрібний момент ударяють по паперу через фарбувальну стрічку, що забезпечує формування на папері символів та інших зображень. У дешевих моделях принтерів використовується друкарська головка з дев’ятьма стрижнями,. Якість друку такими принтерами посередня.

Струменеві принтери.

В струменевих принтерах зображення одержується шляхом нанесення на папір рідкого тонера. В них друкарські головки- це форсунки, які виприскують тонер на папір.Швидкодія та якість друкування цих принтерів краща, ніж у матричних.




Переглядів: 488

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Клавіатура | Програмне забезпечення ЕОМ.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.