Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Групування об'єктів

Ви можете згрупувати декілька об'єктів так, щоб Word розглядав їх як єдине ціле. Наприклад, можна задати режими обтікання текстом як єдиного цілого згрупованих об'єктів (малюнків) або малюнка та підпису до нього. Виділіть декілька об'єктів, утримуючи натиснутою клавішу Shift. Клацніть правою кнопкою миші виділені об'єкти і виберіть у контекстному меню команду Групування, Групувати (Group).

Вставка і переміщення напису

Для вставки або переміщення напису використовуйте наступну процедуру:

На панелі інструментів Малювання натисніть кнопку Напис (Text Box).

Для вставки напису стандартного розміру клацніть документ.

Для зміни розмірів написи використовуйте перетягування. Виділіть напис і перетягніть її межу. Для збереження пропорцій написи під час перетягування утримуйте Shift.

При перетягуванні написи на потрібне місце необхідно переміщати кордон, а не маркери зміни розміру. Під час перетягування маркера зміни розміру буде змінюватися форма напису, в той час як сам напис буде залишатися на місці.

Зрушення графічного об'єкта, зміна, заміна однієї автофігури інший

Перед тим, як зрушити графічний об'єкт, виділіть його. На панелі інструментів Малювання виберіть команду Зрушення (Nudge) Дії (Draw), а потім у підменю виберіть потрібний напрямок переміщення об'єкта. Передбачена можливість зсуву об'єкта шляхом його виділення і натиснення клавіш переміщення курсора.

Для заміни одного автофігури на іншу виділіть її, натисніть на панелі Малювання кнопкуДействія (Draw) і виберіть нову автофігуру.
Переглядів: 835

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Виноски | Створення і зміна напряму тіні графічного об'єкта

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.