Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Класифікатор типів і груп об’єктів обліку

Об’єкт обліку являє собою матеріальну цінність, предмет виробництва будь-якого типу і має певну позицію у каталозі матеріальних цінностей.

Для введення і редагування класифікатора типів і груп об’єктів обліку слід вибрати пункт меню Справочники/Типы объектов учета, після чого на екрані відкриється інтерфейс Типы и группы объектов учета.

Інтерфейс складається з двох панелей: верхня містить список типів об’єктів обліку, нижня — список груп об’єктів поточного типу. Для редагування або введення типу об’єкта слід натиснути відповідно клавішу Enter або F7. При цьому відкриється вікно редагування типів об’єктів обліку, що складається з двох панелей, з яких верхня містить інформацію про тип, а нижня — про групи об’єктів обліку. Вікно містить нижченаведені поля.

Поле Наименование типа заповнюється шляхом вибору з каталогу типів матеріальних цінностей, який відкривається натискуванням клавіші F3.

Поле Тип містить відомості про фізичний стан об’єктів обліку і може набирати значень Материал або ДСЕ (деталь, складальна одиниця), які змінюються за допомогою клавіші F3.

Поле Категория вказує на характер походження і використання об’єктів обліку і набуває значень Покупное, Собств. производ., Готовая продукция, Прочее. Значення змінюються за допомогою клавіші F3.

Поле Доработка покупных містить ознаку, притаманну тільки типам категорії Покупное і може набирати значень Осуществляется или Отсутствует (клавіша F3). Значення Осуществляется слід вказувати, якщо даний тип покупних об’єктів обліку містить деталі з доробкою. У такому разі назва цього типу з’явиться в інтерфейсах Нормативы/Технологический процесс і Нормативы/Материаль­ные нормы, де для дороблюваних деталей можна буде ввести трудові норми і норми витрат матеріалів на доробку.

У поле Статья калькуляции вводиться інформація про те, на яку статтю собівартості відносити витрати використовуваних у виробництві об’єктів обліку цього типу. Цю інформацію варто задавати тільки для матеріалів і покупних комплектуючих виробів. Значення поля вибирають з класифікатора статей калькуляції за допомогою клавіші F3.

Для роботи з групами обліку слід перейти у нижню панель натискуванням комбінації клавіш Alt+¯. Для введення або редагування групи обліку слід натиснути відповідно клавішу F7 або Enter. У результаті відкриється вікно редагування інформації про групи, до складу якого входять нижченаведені поля.

Поле Код містить символьний код групи, який дає можливість задавати вкладеність груп. Коди вкладених груп нижчих рівнів мають починатися з повторення коду тієї групи, в яку вони входять. Кількість символів, що відводиться для кодування чергового рівня входження, визначається користувачем. Максимальна довжина коду групи дорівнює 20 символам.

Поле Наименование группы заповнюється з клавіатури.

У полі Признак суммирования значення 0 означає заборону підсумовування кількості об’єктів обліку у рамках групи; значення, відмінне від 0, дозволяє таке підсумовування.

Поле Статья калькуляции заповнюється у тому разі, якщо об’єкти групи мають враховуватися за іншою статтею калькуляції, ніж стаття того типу, в який входить дана група. Значення поля вибирається зі списку статей калькуляції, що виводиться за допомогою клавіші F3. Поле слід заповнювати лише для матеріалів і покупних комплектуючих виробів.

 


Читайте також:

  1. I етап. Аналіз впливу типів ринку на цінову політику.
  2. Автоматизована форма обліку
  3. Автоматизовані системи управлінні охороною праці, обліку, аналізу та дослідження травматизму
  4. Автоматизовані форми та системи обліку.
  5. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
  6. Адміністративний захист об’єктів інтелектуальної власності від недобросовісної конкуренції
  7. Адміністративно-правовий захист об’єктів інтелектуальної власності
  8. Аксіоматика простих типів даних
  9. Аксіоматика структурних і складних типів даних. Структурні типи даних.
  10. Аналіз вимог та динаміки попиту на міжнародному та внутрішньому ринку туристичних послуг (за видами туризму, за категоріями туристів, цілей та об’єктів відвідування)
  11. Багатоаспектне класифікування об’єктів винаходу
  12. Базові принципи обліку виробничих витрат і калькулювання собівартості продукції




Переглядів: 479

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Варіанти розрахунку статей калькуляції | Каталог структурних підрозділів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.