Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Фон и границы

У Word 2007 з'явилася можливість додавати підкладку (так званий «водяний знак») на сторінки. В якості підкладки можна використовувати текст або рисунок. Для цього потрібно натиснути кнопку вкладки Разметка страницы – Фон страницы – Подложка і вибрати необхідну підкладку. Якщо не підійшла жодна з запропонованих підкладок, можна створити свою. Для цього призначений пункт Настраиваемая подложка (рис. 4.3).

Рис. 4.3. Вікно налаштування підкладки

 

Для створення текстової підкладки треба встановити перемикач в положення Текст, ввести потрібний текст, налаштувати необхідні параметри: мову, шрифт, колір і розташування напису, прозорість.

Для створення графічної підкладки треба встановити перемикач в положення Рисунок - кнопка Выбрать. Потім необхідно вказати місце розміщення потрібного файлу зображення.

При необхідності можна відредагувати представлені в галереї стандартні підкладки. Для цього треба клацнути на вибраному варіанті правою кнопкою миші і вибрати команду Изменить свойства. Видалити підкладку з галереї можна за допомогою пункту Удалить подложку.

Кнопка Цвет страницы вкладки Разметка страницы – Фон страницы дозволяє встановити практично будь-який колір для сторінки. Також тут можна вибрати і спосіб заливки фону сторінки (градієнтна, візерунком, текстурна), або ж вибрати довільне зображення для фону сторінки.

Кнопка Границы страниц вкладки Разметка страницы – Фон страницы встановлює видимими друковані межі сторінки та допомагає задати необхідний вид обрамлення сторінки границями.


Читайте також:

  1. Понятие уровня технологии технологического процесса. Границы рационалистического развития технологического процесса
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Застосування наявних стилів | Разрывы страницы и раздела

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.