Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Редактирование изображений

Для зміни будь-яких параметрів зображень (малюнків), потрібно виділити вставлене зображення, при цьому з'явиться новий контекстний інструмент Работа с рисунками, що містить вкладку Формат (рис. 7.4) з інструментами для обробки зображення. З їх допомогою можна проводити нескладні операції редагування малюнка - змінювати яскравість, контрастність, розмір, обертати, вибирати стиль для малюнка (можна задати його форму, колір кордону, а також ефекти), вказувати положення щодо тексту.

Рис. 7.4. Вкладка Формат

Щоб змінити яскравість, контрастність або перефарбувати малюнок у певний колір (наприклад, зробити його менш яскравим, щоб використовувати в як фон), на панелі Изменить вкладки Формат (Работа с рисунками) виберіть відповідні пункти.

Щоб задати стиль оформлення, змінити форму малюнка, задати вид його меж і ефекти (тінь, відбиття, світіння, згладжування, рельєф, поворот), використовуйте інструменти з панелі Стили рисунков вкладки Формат. Також для оформлення малюнків після натискання правої кнопки миші можна викликати контекстне меню і обрати кнопку Формат рисунка.

Щоб скасувати всі виправлені параметри на панелі Изменить виберіть кнопку Сброс параметров рисунка.

Щоб задати потрібний розмір рисунка, можна, виділивши його, змінити розмір вручну, або задати точні значення розміру на панелі Размер. На цій же панелі доступна кнопка Обрезка, яка дозволяє обрізати малюнок з кожного боку. Важливо враховувати, що Word не видаляє обрізану частина малюнка, а просто перестає її відображати. Якщо знову натиснути кнопку Обрезка і потягнути покажчик у протилежний бік, картинка відновиться.

Щоб повернути / відобразити малюнок, використовуйте Повернуть

панелі Упорядочить.

Щоб згрупувати кілька малюнків в один (для більш зручної роботи з безліччю зображень), використовуйте кнопку Группировать панелі Упорядочить.

Щоб розподілити графічні об'єкти відносно один одного і сторінки, використовуйте кнопку Выровнять і кнопки На задний план, На передній план панелі Упорядочить. Кнопка Выровнять відкриває меню, в якому слід обрати щодо чого виробляти вирівнювання (сторінки або об'єктів) і задати вид вирівнювання. Кнопки На задний план, На передній план дозволяють пересунути графічні об'єкти з одного шару в інший відносно один одного або помістити об'єкти перед текстом.

Щоб відобразити сітку, яка дозволяє більш точно розподіляти об'єкти на сторінці, необхідно вибрати пункт Отображать сетку кнопки Выровнять панелі Упорядочить. Натиснувши кнопку Параметры сетки, можна налаштувати необхідні параметри роботи з сіткою (рис 7.5).Так, об'єкти, прив'язані до сітки, будуть пересуватися тільки за відповідним клітинам сітки і розташовуватися в них.

Для налаштування розташування графічного об'єкту щодо тексту (обтікання), використовуйте кнопку Обтекание текстом панелі Упорядочить (рис. 7.6). За замовчуванням програма встановлює режим обтікання В тексте, при якому малюнок «розриває» текст. Можна вибрати будь-який інший відповідний варіант обтікання:

- Вокруг рамки - малюнок вписаний в прямокутник, текст обтікає його по рамці цього прямокутника;

- По контуру - текст обтікає малюнок по його кордоні;

- За текстом- малюнок буде грати роль фонового зображення;

- Перед текстом- малюнок буде поміщений над текстом і закриє собою його частину;

- Сверху и снизу- текст буде розташовуватися вище і нижче малюнка;

Рис. 7.5. Привязка к сетке

Рис. 7.6. Кнопка Обтекание текстом

При необхідності можна змінити контур обтікання текстом. Для цього слід обрати відповідну команду меню кнопки Обтекание текстом. При цьому навколо об'єкту з'явиться рамка з маркерами, переміщаючи які, можна буде змінити контур.

Також можна задати готовий вид обтікання, використавши кнопку Положение панелі Упорядочить. Додатково можна налаштувати параметри розташування малюнка, вибравши кнопку Дополнительные параметры разметки в меню кнопки Обтекание текстом. На вкладці Обтекание текстом (рис. 7.7) можна налаштувати більш точні параметри обтікання, а на вкладке Положение рисунка можна задати положення малюнка (пункти По горизонтали, По вертикале), переміщення і прив'язку до тексту (прапорці Перемещать вместе с текстом, Установить привязку), дозволу накладення інших об'єктів (прапорець Разрешить перекрытие).

Рис. 7.7. Дополнительные параметры расположения рисунка


Читайте також:

  1. Основные характеристики и параметры изображений




Переглядів: 715

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Сортировка данных таблицы | Создание графического примитива

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.