Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Загальні положення.

Курсовий проект (КП) на проходку і кріплення горизонтальної, похилої або вертикальної виробки з дисипліни «Проектування проходки гірничих виробок» повинен містити технічну (розрахункову) і графічну (креслення) частини.

Технічна частина КП повинна містити в собі розрахунково-пояснювальну записку загальним об'ємом близько 20-35 аркушів формату А-4 друкованого тексту з необхідними розрахунками, схемами, таблицями та графіками.

Графічна частина КП – має бути виконана і надана для перевірки на стандартному аркуші формату А-1 (814×594 мм.) в повній відповідності до вимог Держстандарту ЄСКД. Графічну частину КП необхідно виконувати олівцем.

Вказівки до виконання креслень у КП.

Креслення виконане на форматі А-1 повинне містити рамку з полями 20 мм. в лівій частині і по 5 мм. в правій частині, вгорі та внизу аркуша.

У правому нижньому кутку аркуша викреслюється і заповнюється штамп стандартного (стандарт ГТ ДВНЗ КНУ) зразка розмірами 185×55 (мм.). Зображення креслень, їх кількість, розташування і розмірність на графічних проекціях повинні відповідати загальним вимогам гірничо-інженерної графіки. Масштаби графічних зображень на кресленнях допускаються лише відповідно до вимог Держстандарту ЄСКД : М 1:10; М 1:20; М 1:50; М 1:100; М 1:200; М 1:500; М 1:1000, але в окремих випадках, за узгодженням з керівником КП допускається застосовувати приватні масштаби з відхиленням від Держстандарту ЄСКД.

Розташування графічних зображень об'єктів, їх кабінетних проекцій, штрихування і умовні позначення повинні задовольняти вимогам Держстандарту ЄСКД та відповідних діючих інструкцій. Всі підписи на кресленнях і в штампі необхідно виконувати стандартним технічним креслярським шрифтом.

До виконання графічної частини КП (креслень) студентам рекомендується приступати лише після виконання всіх необхідних технічних розрахунків у пояснювальній записці. Потім необхідно виконати ескізи креслень, чи самі креслення (це бажано виконувати на міліметрівці і погодити з керівником КП) та визначити їх розташування на аркуші формату А-1. Прийняті студентом технічні рішення мають бути погоджені з викладачем і лише після попередньої їх перевірки і зроблених відповідних коректувань керівником КП, студент може приступати до виконання графічної частини (креслення) курсового проекту.




Переглядів: 397

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Вимоги до виконання курсового проекту. | Зразковий зміст креслення.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.096 сек.