1. Arrange –акуратне розташування всіх відкритих вікон.
2. Circuit –виведення зображення схеми на передній план.
3. Description– відкриття вікна опису схеми. Якщо вікно опису вже відкрите, переносить його на передній план. У вікні опису можна надрукувати коментарі до схеми.
Меню Help
Меню Help містить стислу інформацію про всі розглянуті вище команди, електричні та електронні компоненти, вимірювальні прилади, а також інформацію про саму програму EWB.
Зовнішній вигляд інтерфейсу програми зображено на рис. 1.17.
Рис. 1.15
Цикл лабораторних робіт виконується на основі моделювання електричних схем за допомогою програмного пакету Electronics Workbench. Особливість пакета полягає у тому, що для кожного елемента електричної схеми створена відповідна математична модель. Кожна модель активізується шляхом виведення її умовного графічного позначення на екран монітора. З’єднання умовних позначень електричних елементів активізує рівняння відповідності струмів у гілках створеної схеми і напруг між вузлами. Таким шляхом створюється математична модель електричної схеми, яку досліджують. Пакет Electronics Workbench має розвинену бібліотеку електричних і електронних компонентів, але в розглянутому циклі практичних робіт буде використовуватись лише частина з них.