Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Курчата

Курчата, які щойно вилупилися й обсохли, вже здатні клювати корм, причому віддають перевагу великим зернам, наприклад, пшону або гранулам такої ж форми. Зір у пернатих (особливо диких) відіграє велику роль у пошуку корму.

В досліді, курчатам у віці 2 днів згодовували скибочки яєчного жовтка і білка, потім замінили скибочки жовтка шматочками апельсинових кірок такого ж розміру. Курчата спочатку схоплювали апельсинові кірки, але відразу ж їх відкидали, колихаючи головою і кігтями, очищаючи клюв. Після заміни апельсинових кірок жовтком, курчата відносились до нього з підозрою і тільки після багатьох обережних спроб, починали клювати жовток.

Дослідження показали, що птахи розрізняють фізичну форму (розмір часток), колір і смак корму. Цю здатність, намагались використати в промисловому птахівництві, для підвищення рівня поїдання кормів птахами.

Кури

Кури розпізнають зерно пшениці на відстані більш ніж 1 метр, кукурудзяне зерно бачать за 4,5 метра, а купу кукурудзяних зерен за 6 метрів. У дослідах на 400 курях-молодках білий легорн вивчали вплив різного кольору гранул та годівниць, а також освітлення годівниць на поїдання корму. Використовували 4 кольори: блакитний, зелений, жовтий, червоний. Кури віддавали перевагу гранульованому корму блакитного кольору, при цьому менш всього вживали червоні гранули. У той же час червоний колір годівниці їм дуже подобався, і вони переважно клювали корм з неї, а до жовтої годівниці, наближались неохоче. Кращим розташуванням годівниць для вживання корму, були годівниці, поставлені ближче до води і джерел природнього освітлення.




Переглядів: 407

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Велика рогата худоба | Роль наслідування (імітації) для тварин

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.