Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Глава IV

Громадянин України, який подав заяву про вихід з грома­дянства України або щодо якого оформляється втрата грома­дянства, до видання указу Президента України про припинен­ня громадянства України користується всіма правами і несе всі обов'язки громадянина України.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про громадянство України» рішення про оформлення набуття громадянства Украї­ни скасовується,якщо особа набула громадянство України за територіальним походженням або через поновлення шля­хом обману, внаслідок подання свідомо неправдивих відомос­тей або фальшивих документів, приховування будь-якого сут­тєвого факту, за наявності якого особа не може набути грома­дянство України.

Державними органами, які беруть участь у вирішенні пи­тань громадянства в Україні,є:

1) Президент України;

2) Комісія при Президентові України з питань громадян­ства, яка діє на підставі Положення про Комісію при Президен­тові України з питань громадянства, затвердженого Указом Пре­зидента України від 27.03.2001 р. (в редакції Указу Президента України від 27.06.2006 р. № 588/2006).

Комісія є допоміжним органом при Президенті України. Комісія утворюється у складі Голови, заступника Голови, від­повідального секретаря та інших членів Комісії. Персональний склад Комісії затверджується Президентом України. До складу Комісії входять не більше 13 осіб.

Організаційною формою роботи Комісії є засідання, які про­водяться в міру потреби, але не рідше одного разу на два місяці. Рішення Комісії ухвалюється шляхом голосування. Рішення вва­жається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість при­сутніх на засіданні членів Комісії. У разі рівного розподілу го­лосів голос головуючого на засіданні є вирішальним.

Комісія ухвалює рішення про внесення пропозицій Прези­дентові України щодо задоволення заяв про прийняття до гро­мадянства України, про вихід із громадянства України, подань про втрату громадянства України, документів про припинення громадянства України з підстав, передбачених міжнародними договорами України, або про відсутність підстав для внесення пропозицій главі держави про задоволення таких заяв. У разі




Переглядів: 337

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Конституційно-правовий статус людини і громадянина в Україні 111 | Конституційно-правовий статус людини і громадянина в Україні 125

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.043 сек.