Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Глава VI

Арешт коштів на рахунках виборчого фонду партії (блоку) ие допускається.

Виборчий фонд партії (блоку) формується за рахунок влас­них коштів партії (партій, що входять до виборчого блоку), а та­кож добровільних внесків фізичних осіб (далі — добровільний внесок).

Добровільний внесок до виборчого фонду однієї партії (бло­ку) не може перевищувати чотирьохсот мінімальних розмірів заробітної плати. Власні кошти партії (блоку), які перерахову­ються на накопичувальний рахунок, не підлягають обмеженням за сумою і кількістю перерахувань.

Забороняється робити добровільні внески до виборчого фон­ду партії (блоку):

1) іноземцям та особам без громадянства;

2) анонімним жертводавцям (без зазначення в платіжному документі відомостей, передбачених нижче).

Добровільний внесок до виборчого фонду партії (блоку) приймається установою банку або відділенням зв'язку за умо­ви подання громадянином паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України. У платіжному документі при цьому обов'язково зазначаються прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, а також місце проживання й адре­са житла особи.

Контроль за надходженням, обліком і використанням кош­тів виборчих фондів партій (блоків) здійснюється Центральною виборчою комісією та установою банку, в якій відкрито рахунок виборчого фонду партії (блоку), відповідно до порядку, встанов­леному Центральною виборчою комісією спільно з Національ­ним банком України, та уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі зв'язку не пізніше ніж за дев'яносто днів до дня виборів.

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядуван­ня, їх посадові особи зобов'язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень: надавати їм необхідні приміщення відповідно до норм, установлених Законом або відповідними рішеннями Центральної виборчої комісії, прийнятими на вико­нання вимог Закону, сприяти в облаштуванні цих приміщень; забезпечувати їх охорону, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації; надавати згідно з передбаченими

Форми безпосередньої демократії (прямого народовладдя) 277

І Іентральною виборчою комісією нормами та переліком транс­портні засоби і засоби зв'язку, обладнання, інвентар, оргтехні­ку, що підлягають поверненню після припинення діяльності ви­борчих комісій. Порядок оплати або відшкодування зазначених послуг установлюється Кабінетом Міністрів України.

Закупівля товарів, оплата робіт, послуг для підготовки і про-недення виборів депутатів під час виборчого процесу здійсню­ються виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бю­джету України, виділених на підготовку та проведення вибо­рів депутатів, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

На фінансування парламентських виборів 2006 р. із Держав­ного бюджету України витрачено 631 млн 234 тис. гри1.

Гарантії діяльності партій (блоків), кандидатів у депутати, офі­ційних спостерігачів

Партія (блок), яка висунула кандидатів у депутати, має пра­но делегувати одного представника до Центральної виборчої ко­місії з правом дорадчого голосу, який уповноважений представ­ляти інтереси партії (блоку) в Центральній виборчій комісії під час виборчого процесу. Кандидатура представника затверджу-сться центральним керівним органом партії (керівним органом блоку).

Представником партії (блоку) у Центральній виборчій ко­місії може бути громадянин України, який має право голосу. Не може бути представником партії (блоку): член виборчої комісії; посадова особа органу виконавчої влади або суду, правоохорон­них органів чи органів місцевого самоврядування; військово­службовець; особа, яка проходить альтернативну (невійськову) службу.

Представник партії (блоку) у Центральній виборчій комісії має право:

1) бути присутнім на всіх засіданнях Центральної виборчої комісії під час обговорення питань, пов'язаних із виборами де­путатів, та брати участь у їх обговоренні з правом дорадчого голосу; отримувати до початку засідання порядок денний та ма­теріали до питань порядку денного, ставити запитання допопі-

1 Урядовий кур'єр. — 2006. — 12 квітня.




Переглядів: 316

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Форми безпосередньої демократії (прямого народовладдя) 275 | Глава VI

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.