МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Лепська Л.А.Викладач спецдисциплін спеціаліст другої категорії Остерського коледжу будівництва та дизайну
Посібник призначений для студентів зі спеціальності 5.060101 «Бу-дівництво та експлуатація будівель і споруд». В ньому викладені: методичні вказівки по розробці календарних планів по зведенню будівель в курсових та дипломних проектах, інформація про склад даної частини проектів, порядок виконання, характер оформлення, а також наведені приклади розробки етапів проекту.
Розглянуто і схвалено на засіданні циклової комісії спецдисциплін №3 протокол № від 2014р.
ВСТУП Курсове та дипломне проектування є одним із видів самостійної роботи студентів під час підготовки молодших спеціалістів за фахом « будівництво та експлуатація будівель і споруд». Основним завданням проектування є: - навчити студентів самостійно здобувати знання і приймати технічні рішення; - набувати уміння, робити аналіз і обгрунтування проектних рішень; - здобувати практичні навички у проектуванні організації будівельного виробництва при зведенні будівель і споруд; - застосовувати сучасні технології та методи організації будівельного виробництва. Великий обсяг інформації щодо правил оформлення проектної документації ускладнює роботу студентів при виконанні курсового та дипломних проектів і метою даного посібника є: узагальнення вимог щодо виконання курсових та дипломних проектів відповідно до діючої нормативно-правової бази; встановлення єдиних вимог для всіх ланок навчального процесу з питань проектування; допомога студентам в оформленні графічної та текстової частини курсових і дипломних проектів. Метою розробки об’єктного календарного плану є закріплення знань і набування практичних навичок з дисципліни “Технологія і організація будівельного виробництва” по спеціальності 5.060101 “Будівництво та експлуатація будівель і споруд”. Календарний план виконується для всіх форм навчання в однаковому обсязі в складі курсового проекту та дипломної роботи. Основою для розробки календарного плану є індивідуальне завдання для курсового проекту, яке видає викладач. Календарний план будівництва об’єкту розробляється на основі курсового проекту з дисципліни “Будівельні конструкції” чи “Агропромислові будівлі”, а в дипломних проектах – на основі архітектурної частини проекту. Календарний план розробляється на основі вимог ДБН А.3-1-96 “Організація будівельного виробництва”, посібника з розробки проектів організації будівництва і проектів виконання робіт, СНиП ІІІ-4-80 “Техніка безпеки в будівництві”, СНиП 1.04.03-85 “Норми термінів будівництва будівель і споруд”. Основною метою розробки календарного плану будівництва об’єкту є встановлення планового терміну зведення об’єкту, визначення технологічної послідовності робіт, встановлення тривалості виконання окремих видів робіт. Календарний план вирішує питання забезпечення об’єкту будівництва трудовими, технічними та матеріальними ресурсами. У методичних вказівках приводяться вимоги до складу і змісту розробки календарного плану в складі проекту виконання робіт (ПВР).
1. Склад розділу «Календарний план виконання робіт» курсового проекту та технологічно-організаційної частини дипломного проекту Проект розділу «Календарний план виконання робіт» складається з графічної частини та розрахунково-пояснювальної записки. Графічну частину виконуємо на аркуші формату А1 (594х841)Графічна частина календарного плану розробляється в такому складі:
|
||||||||
|