Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Обгін у фінішному коридорі.

У фінішному коридорі жоден гонщик не має переваги перед іншим учасником того ж класу, що фінішує. У фінішному коридорі обмеження за часом для обгону і команда "Стоп" не діють. Див також п. 3.2

Правила фінішу гонки.

У фінішному коридорі жоден гонщик не має переваги перед іншим учасником того ж класу, що фінішує. У фінішному коридорі обмеження за часом для обгону і команда "Стоп" не діють. Див також п. 3.2

Учасник вважається таким, що фінішував, коли перший собака упряжки перетне фінішну рису. Дозволені інші методи відліку часу, за умови, що усі гонщики офіційно проінформовані про заявлений метод перед першим стартом перегонів, з обов'язковим зазначенням в Положенні.

Учасник повинен зупинитися для огляду на фінішному майданчику і не покидати її до дозволу судді та/або ветеринара.

Якщо вільна упряжка перетне фінішну рису попереду гонщика, то команда вважається такою, що фінішувала, коли гонщик перетинає фінішну рису.

  1. СПЕЦІАЛЬНІ ПРАВИЛА ПО ДИСЦИПЛІНАМ

Спеціальні Правила для змагань упряжок (спринт).

Класи упряжок.

О-клас (відкритий або необмежений) Упряжка повинна складатися не менше ніж із 8 (восьми) собак, з мінімум 9 (дев'ятьма) собаками на першому етапі. Гонщик має бути не молодший за 18 років.
А-клас (обмежений клас, 8 собак). Упряжка повинна складатися із 6 (шести)-8 (восьми) собак, з мінімум 7 (сімома) собаками в першому заїзді. Гонщик має бути не молодший за 18 років.
В-клас (обмежений клас, 6 собак). Упряжка повинна складатися із 4 (чотирьох)-6 (шести) собак, з мінімум 5 (п'ятьма) собаками в першому заїзді. Гонщик має бути не молодший за 16 років.
С-клас (обмежений клас, 4 собаки). Упряжка повинна складатися із 2 (двох)-4 (чотирьох) собак, з мінімум 3 (трьома) собаками в першому заїзді. Гонщик має бути не молодший за 14 років.
D-клас (обмежений клас, 2 собаки). Упряжка повинна складатися із 2 (двох) собак на всіх етапах. Гонщик має бути не молодший за 12 років.

Класи відкриваються за наявності не менше 3 (трьох) учасників для кваліфікаційних змагань і не менше 5 (п'яти) учасників для сертифікатних змагань, якщо інше не вказане в Положенні.

На розсуд організації, кожен гонщик може мати резервну кількість собак для заміни перед кожним етапом відповідно до правил для кожного класу. Максимальна кількість собак резерву для кожного класу визначається організатором і вказується в Положенні.

Перед стартом першого етапу перегонів гонщик зобов'язаний зареєструвати і промаркувати усіх своїх собак, включаючи резервних. Після цього він не має права міняти склад собак.




Переглядів: 262

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Перешкоди на трасі. | Устаткування і спорядження

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.