Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Розділ 4.12. Захист сільськогосподарської продукції

Для захисту сільськогосподарської продукції і фуражу ви­користовують герметичні складські приміщення, різну тару та матеріали для укриття. В герметичних складах штабеля з запа­сами сільськогосподарською продук-цією і фуражу, що упако­вані в тканинні мішки, необхідно укривати бре-зентом або поліетиленовою плівкою, а в складах, що не піддаються герме-тизації - подвійним шаром брезенту або поліетиленової плівки.

При зберіганні продукції на відкритому повітрі необхідно прийняти заходи до її складування або упаковки незахищеної продукції і фуражу.

Для упаковки використовують крафт-паперові мішки з під­вищеною механічною міцністю. Можливо використання бо­чок, щільних ящиків, контейнерів та інших ємностей, що мають захисні властивості і здібні для зберігання сільськогосподар­ської продукції і фуражу.

При зберіганні відкритим способом в полі сільськогоспо­дарську про-дукцію, що знаходиться в насипах, укривають бре­зентом, поліетиленовою плівкою або укривають підручними матеріалами і буртують.

Площадку під бурт зерна очищають від трави, сміття і утрамбовують. По її периметру відривають канаву глибиною не менше 20 см (для стоку води). Потім встановлюють і закріпляють дерев'яні щити, обшиті зовні руберойдом або іншим щільним матеріалом, затуляють місця їх стиків і на загороджену площадку настилають шар соломи (сіна, гілок), після чого засипають туди 3-метровий шар зерна, який зверху покривають брезентом. При цьому під брезент кладуть шар соломи, що оберігають його від проникнення аерозолів. Кінці матеріалів для укриття ретельно закріплюють.

Бурти картоплі і коренеплодів укривають спочатку 20-30 сантиметровим шаром соломи, а потім засипають 40-50 санти­метровим шаром землі, по периметру відривають стічні канави. Надійно можливо захистити картоплю і коренеплоди укрит­тям їх в ямах.

Стоги сіна і соломи накривають брезентом, плівкою або некормовою соломою (шаром в 20-30 см). Для захисту сіна від біологічних аерозолів стоги необхідно обкласти тюками со­ломи.

Сінаж і силос при звичайному зберіганні, як правило, на­дійно захищені від радіоактивних, хімічних речовин і бакте­ріальних засобів.

При перевезенні сільськогосподарської продукції і фуражу в умовах зараження навколишнього середовища РР, ОР і БЗ в першу чергу необхідно використовувати спеціальні транс­портні засоби (зерновози, борошновози), а також спеціальну м'яку тару (мішки з тканини з поліетиленовими вкладишами, ба­гатошарові крафт-мішки).

В цих умовах також можуть бути використані суцільноме­талеві залізничні вагони з ущільненням дверей і люків, суціль­нометалеві автофургони і контейнери; залізничні, річні і морські ізотермічні ємності та судна та інші аналогічні транс­портні засоби. При перевезенні зернофуражу насипом і в м'якій тарі бортовими автомобілями і причепами для їх захисту від радіо­активних, хімічних речовин і бактеріальних засобів повинні використовуватися матеріали для укриття (брезент, плівка).

Заражені РР, ХР і БЗ продукція і фураж підлягають обов'язковому обеззаражуванню і контролю сту­пеню зараження до відповідних допустимих величин.

 




Переглядів: 361

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Обробка посівів сільськогосподарських культур, які заражені біологічними засобами | Розділ 4.13 Засоби індивідуального захисту.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.