Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



АНАЛІТИЧНА ХІМІЯ

Загальні рекомендації

Аналітична хімія є однією із фундаментальних дисциплін у системі вищої фармацевтичної освіти. Вона формує знання, необхідні для вивчення спеціальних предметів: фармацевтичної і токсикологічної хімії, фармакогнозії, технології ліків і т.п.

Курс аналітичної хімії вивчається студентами заочної форми навчання у III та IV семестрах, згідно навчального плану. В процесі вивчення аналітичної хімії студенти набувають знання теоретичних основ як хімічного, так і фізико-хімічного аналізу, освоюють методи визначення якісного та кількісного складу, структури речовин.

Викладання курсу проводиться у вигляді лекцій та лабораторних занять. Лекційний курс з аналітичної хімії становить 16годин. Лабораторні заняття з якісного хімічного аналізу проводяться шляхом вивчення найбільш важливих аналітичних реакцій йонів та різноманітних методів розділення і аналізу сумішей йонів. На лабораторних заняттях з кількісного аналізу вивчаються титриметричні та інструментальні методи аналізу. Зміст і об'єм кожної лабораторної роботи вказується в методичних вказівках до даного заняття.

Проте, кількість годин, відведених для читання лекцій і проведення лабораторних занять, не достатня для успішного засвоєння матеріалу повного курсу. Тому у методичних вказівках передбачена самостійна систематична робота студентів над теоретичним матеріалом. Для цього наводиться зміст програми з аналітичної хімії та перелік питань, які виносяться на іспит з даної дисципліни.

Контрольні роботи, які виконуються студентами після вивчення теоретичного матеріалу, сприяють кращому засвоєнню курсу. Протягом року студенти виконують дві контрольні роботи (по одній у кожному семестрі), які вчасно направляються ними на перевірку згідно навчального плану. Студенти, які не відіслали контрольні роботи у вказаний деканатом термін, до навчально-екзаменаційної сесії не допускаються.

Перелік завдань контрольної роботи студент отримує на установчій сесії у викладача в індивідуальному порядку.




Переглядів: 377

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Перелік питань, що виносяться на іспит. | ОФОРМЛЕННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.