Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Вимоги до оформлення

 

Розрахункова робота виконується на білому папері стандартного формату А4 розмі­ром 297х210 мм з дотриманням таких вимог: шрифт – Times New Roman; розмір шрифту – 14 кегель. Розмір лівого поля 30 мм, правого – 10 мм, нижнього і верхнього – 20 мм.

Кожна сторінка тексту, включаючи ілюстрації і до­дат­ки, нумерується. Номери сторінок не проставляються на титульній сторінці, але у загальну нумерацію враховуються за порядком без пропусків і повторень. Усі номери сторінок розміщуються у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці.

Розрахункова робота починається з титульного аркуша, який виконується за стандартною формою (додаток 1).

- зміст роботи;

- вступ;

- перший, другий, третій розділи;

- висновки;

- список джерел посилань;

- додатки.

Розділи роботи повинні мати порядкові номери в межах цілої роботи, підрозділи – в межах одного розділу, пункти – в межах одного підроз­ділу. Но­мер підрозділу складається із номера розділу і підрозділу, розділених крап­кою, а пун­кту – із номерів розділу, підрозділу і пункту, які теж роз­по­ді­ля­ють­ся крапками, однак після останньої цифри крапка не ставиться. Усі номери позначаються арабськими цифрами, наприклад, “2”, “2.3”, “2.3.1”. “Вступ” і “висновки” не нумеруються.

Текст роботи по мірі необхідності ілюструється таблицями, які розмі­щуються безпосередньо після посилання на них у тексті. Таблиці повинні мати най­ме­нування, зрозумілі без читання тексту записки.

Заголовки структурних частин роботи ЗМІСТ, ВСТУП, РОЗДІЛ, ВИСНОВКИ, СПИСОК ДЖЕРЕЛ ПОСИЛАНЬ, ДОДАТКИ друкують великими літерами симетрично до тексту (по центру).

Заголовки підрозділів пишуться, крім першої великої, звичайними літерами з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Якщо заголовок складається з двох або більше речень, їх розділяють крапкою. У заголовках перенос слів не дозволяється.

Відстань між заголовками й текстом повинна складати 2 міжрядкові інтервали. Кожну структурну частину роботи необхідно починати з нової сторінки. Тобто з нової сторінки починаються ЗМІСТ, ВСТУП, РОЗДІЛ, ВИСНОВКИ, СПИСОК ДЖЕРЕЛ ПОСИЛАНЬ, ДОДАТКИ.

Підрозділи (параграфи) та висновки до розділів можуть починатися як з нової сторінки, так і на тій же сторінці, на якій закінчився попередній підрозділ. При цьому відстань між назвою підрозділу та попереднім текстом повинна бути 2 міжрядкових інтервали.

У змісті потрібно вказати точну назву кожного розділу, підрозділу, пунктів, інших структурних частин роботи (вступ, висновки, додатки тощо) та сторінки, де вони розташовані.

Таблицімають бути уніфікованими, а цифрова інформація - достовірною. Таблицю слід розташовувати безпосередньо після тексту, у якому вона згадується вперше, або на наступній сторінці. На всі таблиці мають бути посилання в тексті. Таблиці слід нумерувати арабськими цифрами порядковою нумерацією в межах розділу, за винятком таблиць, що наводяться у додатках. Номер таблиці складається з номера розділу і порядкового номера таблиці, відокремлених крапкою, наприклад, таблиця 2.1 - перша таблиця другого розділу.

Таблиця має мати назву, яку друкують малими літерами (крім першої великої) і вміщують над таблицею, назва починається після номера таблиці, наприклад, Таблиця 2.1 – Аналіз показників..... . Назва має бути стислою і відбивати зміст таблиці.

При перенесенні таблиці на наступну сторінку слово Таблиця і номер її вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова Продовження табл. і вказують номер таблиці, наприклад: Продовження табл. 1.2. При перенесенні таблиці на наступній сторінці повторюють її вихідні дані (“шапку”) або нумерацію колонок.

Після кожної таблиці повинен бути аналіз наведених у ній даних.

У графах таблиць неможливо залишати вільні місця: якщо дані відсутні, слід ставити тире або помічати словом “дані відсутні”. Якщо табличні колонки заповнені текстом, крапка наприкінці не ставиться. Числові величини в одній графі повинні мати однакову кількість десяткових знаків.

Коли усі параметри, що розміщуються у таблиці, мають однакову розмірність, то позначення одиниці виміру розміщують над таблицею. Якщо параметри мають різну розмірність, то позначення одиниці виміру подають у заголовку до кожної графи.

Якщо таблиця займає цілу сторінку і немає місця для тексту, то вона виноситься у додатки.

Ілюстрації (крім таблиць) нумерують аналогіч­­но таблицям. Кожна ілюстрація повинна мати назву, яка розміщується знизу під ілю­­­с­трацією після символу “Рисунок.” та її номера. Ілюстрація позначається словом «Рисунок ___», яке разом з назвою ілюстрації розміщують після пояснювальних даних, наприклад, «Рисунок 2.5 – Динаміка рентабельності виробництва».

Якщо в тексті роботи подається більше як одна формула, то вони теж нумеруються арабськими цифрами. Номер формули вказується з правої сторони листа на рівні формули в круглих дужках, наприклад: (1.3) (третя формула).

Позначення значень символів у чисельних коефіцієнтах слід проводити безпосе­редньо під формулою в тій же послідовності, в якій вони наведені в формулі. Значення кожного символу та чисельного коефіцієнта слід давати з нового рядка. Перший рядок починають зі слів “де” без двокрапки.

Посилання в тексті на джерела допускається проводити в примітці під рядками листа або вказувати порядковий номер в списку джерел, виділений двома косими ри­с­ками. Якщо вказується сторінка з джерела, то після номера джерела ставиться ко­ма і вказується буква “с”, після якої ставиться крапка і пишеться номер сторінки, на якій в даному джерелі надрукована цитата, на яку робиться посилання. Нап­рик­лад: [2, с. 5] (другий порядковий номер в списку джерел, сторінка 5).

 




Переглядів: 243

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Механізми моніторингу і оцінки проекту. | Теоретичні відомості щодо побудови мережевої діаграми (сітьового графіка) проекту

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.