Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Список використаної літератури

Список використаної літератури – елемент бібліографічного апарату, який містить бібліографічні відомості про джерела і розміщується після “Висновків та пропозицій”. Такий список складає одну із суттєвих частин курсової роботи, що свідчить про рівень фундаментальності проведеного дослідження.

Джерела можна розміщувати у списку одним із таких способів: у порядку появи посилань у тексті; в алфавітному порядку прізвищ авторів чи назв; в хронологічному порядку.

При складанні списку використаної літератури для курсової роботи рекомендується така черговість джерел:

- державні документи;

- виступи (промови) керівників уряду;

- накази і розпорядження міністерств та відомств;

- нормативно-технічні документи;

- книги, статті.

В межах систематизації матеріалів в переліку літератури джерела подаються за алфавітом. Всі джерела повинні мати порядковий номер.

Бібліографічний опис складають відповідно до чинного стандарту з бібліотечної та видавничої справи. Опис іноземних видань здійснюють мовою тексту видання.

Зразки оформлення бібліографічного опису окремих джерел наведено в додатку Ж.

Додатки

Додатки оформляються як продовження курсової роботи на наступних її сторінках, розміщуючи їх в порядку появи посилань в тексті роботи.

Кожний додаток має починатися з нової сторінки. При цьому посередині рядка маленькими літерами з першої великої пишуть слово “Додаток” і велику літеру, що позначає додаток. Додатки слід позначати послідовно великими літерами українського алфвіту, за винятком літер Ґ, Є, З, І, Ї, Й, О, Ч, Ь (наприклад, “Додаток В”). Один додаток позначається як “Додаток А”.

Додатки повинні мати спільну з рештою роботи наскрізну нумерацію сторінок.

Ілюстрації, таблиці, формули, рівняння, що є у тексті, слід нумерувати в межах кожного додатку. Наприклад, “рис.Г.3” – третій рисунок додатку Г; “табл.А.2” – друга таблиця додатку А; “формула (Б.1)” – перша формула додатку Б.

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Бібліографічні посилання | Підготовка до захисту і захист курсової роботи

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.