Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Загальні відомості

Сьогоднішня індустрія використовує велике різномаїття матеріалів, призначених для виготовлення паковань. Але значна частина виробників і споживачів надає перевагу картону, гофро- і мікрогофрокартону, як екологічно чистим матеріалам. Зокрема, увагу дослідників привертає можливість оздоблювання цих матеріалів поліграфічними технологіями. На їх поверхню можна нанести повноколірне зображення офсетним, флексо-, трафаретним друком та іншими способами. Тому технології каширування картону і гофрокартону знаходяться в центрі уваги дослідників, задачі яких полягають у розв’язку проблем при нанесенні клею (товщина, в’язкість, вид), режимів висушування (t° С, час), каширування (тиск, швидкість), розробці устаткування, здатного працювати в автоматичному режимі при малих накладах, можливістю бути укомплектованим в потокову лінію.

Відомо, що паковання виготовляється з різноманітного асортименту матеріалів. Про те, з пакованням із стандартного картону споживачі стикаються щодня. Купуючи продукти харчування або вибираючи подарунки друзям, насамперед ми дивимося на паковання як на «обличчя» товару. Завдяки фізико-механічним та експлуатаційним властивостям картону, його здатності до моделювання при конструюванні різних типорозмірів паковань з використання новітніх поліграфічних технологій можна втілити в життя найнесподіваніші дизайнерські рішення. Але в картон можна запакувати тільки невеликі вироби, а їх ще необхідно помістити в транспортну тару. Для цієї мети служить гофрований картон - багатошаровий матеріал, що забезпечує захист товару від механічних пошкоджень. Він міцний і багатофункціональний, а товщина його може доходити аж до 7 міліметрів. Через таку значну товщину нанести багатоколірне зображення на таке паковання офсетним друком практично не можливо.

Широко використовується ще один матеріал, з якого виготовляють паковання і який з’явився зовсім недавно – це мікрогофрокартон, Принципово від гофрокартону він не відрізняється, проте за рахунок використання більш легких сортів картону, зменшення висоти хвилі і можливості вживання технології каширування мікрогофра відмінно підходить для створення паковання.

Термін «каширування» в перекладі з німецької означає – «приклеювати». Це процес склеювання задрукованого аркуша (лайнера) з підкладкою (основою). Вихідним матеріалом для процесу каширування слугють лайнер з крейдованого картону з нанесеним на нього повноколірним зображенням виконаним офсетним способом, або основа з двошарового мікрогофрокартону чи палітурного картону». Сучасні каширувальні машини здійснюють технологічний процес рівномірного приклеювання лайнера до основи. Метод каширування дозволяє поєднати в мікрогофрокартоні всі переваги «гофри» як пакувального матеріалу і високу якість офсетного друку. В результаті отримуємо тришаровий мікрогофрокартон з багатоколірним друком високої якості. Все це, а також можливість додаткової обробки, робить сучасний мікрогофрокартон чудовим матеріалом для виробництва елітного подарункового паковання.

 




Переглядів: 392

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Розробка конструкції паковання (конструктивний дизайн). | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.