Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ КУХНІ КП-125М (КП-125).

Перед початком готування їжі необхідно підняти і закріпити верхня ланка труби. Установити обробний стіл у спеціальні кронштейни на рамі шасі. Установка намету проводиться в тім же порядку, що й у кухні КП -130, за винятком того, що середня стійка встановлюється в підставу, приварена до кип'ятильника, а кутові стійки - на кронштейни, приварені до рами шасі.

Перед готуванням їжі кожен казан заповнюється водою не менше 50% його місткості, але не більш 50 л, а кип'ятильник - не більш 115 л-. Казани перед установкою в жарочні шафи закривають кришками і щільно притискають до горловини казана задраюванням. Установлюються казани в шафу так, щоб фіксатори казана потрапили в уловлювачі, а дверці шаф вільно закривалися і фіксувалися запорами. З жарочного шафи казани висувають спеціальною ручкою. Перед відкриванням кришки казана треба підняти паровипускний клапан і випустити пару, задраювання відвертають поступово.

Порядок розміщення казанів і листа в жарочних шафах визначає кухар. При цьому необхідно враховувати, що нагрівши жарочних шаф, розташованих поруч із секцією кип'ятильника, відбувається більш повільно. Тому в ці шафи доцільно поміщати казани для варіння других блюд.

Необхідно стежити, щоб вода або їжа при кипінні не вихлюпувалася з казанів на плити шаф, тому що це може привести до розтріскування (розривові) плит.

При необхідності казани з готовою їжею можуть бути вийняті з жарочних шаф, установлені поза кухнею і накриті яким-і або підручним матеріалом для збереження їжі в гарячому стані. У цей же час при необхідності кухня може бути використана для готування додаткової їжі в наявній у наявності посудові з розрахунком для постачання великої кількості людей.

Вода в кип'ятильнику закипає раніш, ніж у казанах, що створює можливість частково використовувати неї для господарських нестатків..

Паливні баки заповнюють рідким паливом у кількості не більш 35 кг. Перед заливанням палива в паливних баках скидають тиск шляхом відкриття краника для випуску повітря, а потім роблять заливання палива через лійку з фільтром.

 

Плита причіпна ПП-170

1 — плита вогнева|вогняна|: 2 — дах: 3 — вентиляційний люк: 4 — передня стінка|; 5 - димар| ||;

6 — висувна опора даху; 7 — відкідна| полиця: 8 — стіл-шафа;

9 — паливний бачок верхній; 10 - водонагрівач||; 11 — кран для відбору води;

12 — рукоятка управління шибером|; 13 — жарильна шафа; 14 — фільтр-кран;

15 форсунка|; 16 — домкрат бортовий|: 17 — сходи

 

Плита ПП-170 знаходиться за штатом у окремих батальйонах тилового забезпечення, військовим польовим шпиталям на кожні 200 штатних ліжок.

Плита ПП-170 призначена для приготування їжі із трьох-чотирьох перших і других блюд й окропу для чаю в польових умовах.

Устаткування плити монтується на дерев'яній бортовій платформі, установленої на автомобільному причепі ИАПЗ-738. Зверху плита вкрита двосхилим дахом, що разом з бортами платформи в похідному положенні утворить закритий кузов-фургон. У даху по центру вмонтовані два вентиляційних люки, а у верхній частині передньої стінки - два квадратних вікна.

У похідному положенні задня частина кузова закривається транспортною вставкою із тканини комбінованого просочення. У робочому положенні задній і бічні борти платформи відкидаються в горизонтальне положення і опираючись на бортові домкрати, використаються як площадка для обслуговування плити. Бічні скати даху піднімаються й установлюються в горизонтальному положенні за допомогою висувних опор. Платформа з відкидними бортами й піднятими бічними скатами даху з усіх боків закривається тканевими полотнищами із тканини комбінованого просочення, які навішуються па передню стінку, бічні скати й середню частину даху. У полотнищах, що доповнюють передню стінку й утворять бічні стінки, передбачені вікна прямокутної форми (по три із правої й лівої сторони й по одному в полотнищах, що доповнюють передню стінку).

Для освітлення робочих місць кухарі в темний час використаються переносні лампи, які закріплюються на спеціальних кронштейнах.

Вхідні сходи з одним розбірним поручнем установлюються біля заднього відкидного борта. У похідному положенні сходи закріплюються під підлогою платформи, а поручень укладається в кузов автомобіля тягача.

Плита ПП-170 може працювати як на рідкому, так і на твердому паливі. Все устаткування плити ПП-170 можна підрозділити на основне й допоміжне.

До складу основного встаткування входять плита з вогневим обігрівом (металева) і паливна система. Допоміжне устаткування - стіл-шафа лівий і правий, ящик для приладдя і продовольства, комплект приладдя й інструмента.

Крім того, комплектом приладдя для плити ПП-170 передбачений намет УСТ-56, що використається як підсобне приміщення для оброблення продуктів.

Плита вогнева (металева) складається з каркаса, жарочнї поверхні із чавунного настилу, облямованого рамою (бортами), топлення жарочної шафи, водонагрівача, шибера, газоходу, кабана й димаря . Каркас розділений вертикальними перегородками на три зони : зону топки, зону жарочної шафи й зону водонагрівача.

Топка виконана у виді знімної конструкції з метою швидкого демонтажу при заміні. Вона зварена з жаростійкої сталі 3 мм. У нижній частині є колосникова ришітка. У верхній частині кріпиться знімний екран коробчатої конструкції, що охороняє настил плити від місцевого перегріву. Для рівномірного обігріву настилу в екрані передбачені круглі отвори, що забезпечують рівномірний обігрів жарочнї поверхні. Жарочна шафа має форму прямокутного короба, звареного з листової сталі, наскрізний, із двох сторін закривається дверцятами, які в закритому положенні втримуються притискними пружинами. Зверху шафа закрита екраном, заповненим усередині каоліновою ватою.

До внутрішніх стінок шафи приварені напрямні для установки листів у три яруси.

Нижній ящик для приладдя квадратної форми, зварений зі сталевого аркуша й має дверцята з гумовим ущільненням. Цей ящик укріплений наприкінці причепа з лівої сторони під платформою плити.

Ящик для продовольства квадратної форми, звареної конструкції з листового алюмінію. Кришка ящика навішується на два гачки й закріплюється двома натяжними замками із протилежної сторони. Кришка має гумове ущільнення.

Всі чотири ящики аналогічної конструкції й при транспортуванні перевозяться в кузові тягача.




Переглядів: 1035

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ КУХНІ КП-130. | Технічна характеристика ПП-170

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.017 сек.