Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Ключові характеристики MS.NET

1. Сучасні засоби розробки- платформа MS.Net включає як готові компоненти для побудови ПЗ, так і інтегроване середовище розробки, яке забезпечує можливість багатомовної розробки ПЗ з використанням різних мов програмування (C#, C++, VBasic.Net). Як результат, розробник програм вже не обмежується вибором однієї якої-небудь мови програмування, а може варіювати засоби розробки з урахуванням власного досвіду і властивостей програм, що розробляються, навіть в межах однієї програмної системи.

2. Компонентне представлення ПЗ –MS.Net розвиває існуючі підходи до основного способу зниження складності ПЗ - компонентному представленню програмних систем - пропонуючи більш простий, зручний і надійний метод формування програмних компонентів.

Корпорацією Microsoft запропонована реалізація компонентно-орієнтованого підходу до проектування і реалізації застосувань, який є розвитком об'єктно-орієнтованого підходу. Згідно цього підходу, інтеграція об'єктів, виконується на основі інтерфейсів, що представляють ці об'єкти (або фрагменти програм) як незалежні компоненти. Такий підхід істотно полегшує написання і взаємодію програмних компонентів в гетерогенному середовищі проектування і реалізації.

Для інсталяції на комп'ютери користувачів програми створюються інсталяційні комплекти у формі збірок.

Кожний тип збірки характеризується унікальним ідентифікатором – номером версії збірки. Таким чином, кожний програмний проект формується у вигляді збірки, яка є самодостатнім компонентом для розгортання, тиражування і повторного використання.

Між збірками і просторами імен існує наступне співвідношення. Збірка може містити декілька просторів імен. В той же час, простір імен може займати декілька збірок.

Збірка може мати в своєму складі як один, так і декілька файлів, які об'єднуються у складі маніфесту або опису збірки, який на звичній нам природній мові аналогічний змісту книги. Маніфест містить метадані про компоненти збірки, ідентифікацію автора і версії, відомості про типи і залежність, а також режим і політику використання збірки. Метадані типів маніфесту повною мірою описують всі типи, які описані в збірці.

В результаті компіляції програмного коду в середовищі обчислень .NET створюється або збірка, або так званий модуль. При цьому збірка існує у формі виконуваного файлу (з розширенням EXE), або файлу динамічної бібліотеки (з розширенням DLL). Природно, до складу збірки входить маніфест. Модуль є файлом з розширенням NETMODULE. Він не містить маніфесту.

 




Переглядів: 372

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Компонента модель .Net Framework. Типи компонентів | Приклад 1. Маніфест збірки

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.