Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



У якому порядку?

· В екстреному порядку

Що передбачає? здійснення на догоспітальному етапі ряду термінових:· організаційних, · діагностичних · лікувальних заходів з надання своєчасної медичної допомоги спрямованої на:

1) порятунок і збереження життя людини, що знаходиться в невідкладному стані

2) мінімізацію наслідків впливу такого стану на його здоров’я.

Кому? пацієнтам та постраждалим особам, які перебувають у невідкладному стані.· А також спрямована на подолання медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.
Вид медичної допомоги Цей вид медичної допомоги надається Що передбачає? Що ще передбачає?
Де? Кому? Ким? У якому порядку? Наявність направлення
Первинна медична допомога в амбулаторних умовах за місцем проживання (перебування) пацієнта Плановоприкріпленому населенню Пацієнтам у невідкладних станах – Без попереднього запису, поза чергою, незалежно від прикріплення пацієнта Лікарем загальної практики - сімейним лікарем У плановому порядкуУ екстреному порядку За зверненням пацієнта консультації,діагностика та лікування:найбільш поширених хвороб,травм, отруєнь, патологічних станів,фізіологічних (під час вагітності) станів. профілактичні заходи;невідкладну медичну допомогу направлення пацієнта для надання йому вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.Виклик екстреної медичної допомоги.
Вторинна медична допомога в амбулаторних умовахв стаціонарних умовах   лікарями відповідної спеціалізації (крім лікарів загальної практики - сімейних лікарів) у плановому порядку в екстрених випадках ВІЛ-інфекцію. За направленнямлікарів ЗП-СЛ, лікарів-терапевтів дільничних та лікарів-педіатрів дільничних ЦПМСД, за направленням лікарів спеціалістів третинної мед.допомоги самостійно (без направлення) у наступних випадках:для екстреної медичної допомоги;для обслуговування у лікаря акушера-гінеколога;для стоматологічної допомоги;для добровільного консультування та тестування на ВІЛ Надання консультації, Проведеннядіагностики,лікування,реабілітації,профілактики:хвороб, травм, отруєнь, патологічних і фізіологічних (під час вагітності та пологів) станів; направлення пацієнта для надання йому вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги з іншої спеціалізаціїтретинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
Третинна (високоспеціалізована) медична допомога в амбулаторних та в ста ціонарних умовах . Лікарями відповідної спеціальності першої та вищої кваліфікаційної категорії у плановому порядку в екстрених випадках В плановому порядку: Лікарі дільничні терапевти, педіатри, лікарі ЗП-СЛ;лікарі-спеціалісти закладів ВМД та ТМД; В екстреному порядку Лікарі дільничні терапевти, педіатри, лікарі ЗП-СЛ;лікарі-спеціалісти закладів ВМД та ТМД; служба швидкої медичної допомоги надання консультації,проведення діагностики, лікування:1. хвороб, 2. травм, 3. отруєнь, 4. патологічних станів, · ведення фізіологічних станів (під час вагітності та пологів)із застосуванням високотехнологічного обладнання та/або високоспеціалізованих медичних процедур високої складності; направлення пацієнта відповідно до медичних показань для надання:вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги з іншої спеціалізації.
Паліативна допомога а місцем проживанняв амбулаторних умовах в стаціонарних умовах пацієнтам на останніх стадіях перебігу невиліко вних захворювань     Лікарі ЗП-СЛ, лікарі-терапевти та лікарі-педіатри дільничні Комплекс заходів, спрямованих на полегшення фізичних та емоційних страждань пацієнтів, Надання психосоціальної і моральної підтримки членам їх сімей
Медична реабілітація - в амбулаторних умовах в стаціонарних умовах За місцем проживання Пацієнтам з порушеними чи втрачених функціями організму, знаженими компенсаторними можливостями, в т.ч особам із стійкою втратою працездатності або інвалідністю різних груп.     Лікарі ЗП-СЛ, лікарі-терапевти та лікарі-педіатри дільничні лікарі-спеціалісти закладів ВМД Медичні та інші заходи, спрямовані на:відновлення порушених чи втрачених функцій організму особи, виявлення та активізацію компенсаторних можливостей організму створення умов для повернення особи до нормальної життєдіяльності, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.  
Екстрена медична допомога- на місці виклику (події) під час транспортування до закладів ВМД та ТМД. цілодобово незалежно від місця проживання (перебування) пацієнта та наявності документу, що засвідчує його особу. пацієнтам та постраждалим особам, які перебувають у невідкладному стані. лікарями служби швидкої медичної допомоги, фельдшерами служби швидкої медичної допомоги, медичними сестрами служби швидкої медичної допомоги В екстреному порядку Самостійне звернення Лікарі ЗП-СЛ, лікарі-терапевти та лікарі-педіатри дільничні здійснення на догоспітальному етапі ряду термінових:організаційних, діагностичних лікувальних заходів з надання своєчасної медичної допомоги спрямованої на: порятунок і збереження життя людини, що знаходиться в невідкладному стані мінімізацію наслідків впливу такого стану на його здоров’я. Спрямована на подолання медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.
                 

 

 





Переглядів: 607

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Класифікація закладів охорони здоров’я | ТЕМА 9. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗМІСТ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.