Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ІV. Навчальна програма дисципліни «Адвокатура України»

 

Навчальна програма підготовки фахівця юридичного профілю передбачає вивчення навчальної дисципліни «Адвокатура України», що присвячена дослідженню норм права, які регламентують основи діяльності та визначають права та правовий статус адвоката в Україні, а також систему органів адвокатури, чий державно-правовий розвиток має істотне значення для юридичної думки в Україні зокрема та у світі загалом.

Згідно з освітньо-професійною програмою, «Адвокатура України» є нормативною навчальною дисципліною обов’язкового вибору, вивчається протягом одного семестру. Структурно навчальна дисципліна складається 3-х змістовних модулів, рівень засвоєння якого визначається за результатами заліку.

Вивчення дисципліни сприяє досягненню конкретних цілей, на основі яких виділено функції цієї дисципліни.

Прогностична функція полягає в тому, що дисципліна «Адвокатура України» виробляє здатність оцінювати та обґрунтовано прогнозувати розвиток такого недержавного самоврядного інституту, як адвокатура України. Вивчення цієї дисципліни дозволяє передбачити зміни в системі взаємодії адвокатури з державними органами і установами, а також фізичними особами, моделювати діяльність адвокатів, що здійснюють захист, представництво та надання інших видів правової допомоги на професійній основі.

Прикладна функція. Конституційна реформа в Україні, являє собою більшою мірою процес побудови адвокатури нового типу, на яку покладена функція здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги на професійній основі. Поінформованість у сфері діяльності органів адвокатури є практично корисною у тому розумінні, що вона дає можливість набуті знання використовувати у правозастосовчій діяльності.

Комунікаційна функція полягає у вивченні закономірностей організації, шляхів реформування органів адвокатури в умовах побудови соціальної, правової держави, її правового статусу, як недержавного самоврядного інституту. Ця спрямованість дисципліни дає можливість поряд з загальнонауковими та окремими методами широко використовувати такий підхід як сучасну методологію пізнання та удосконалення соціально-правової діяльності, яка дає змогу вичленити та системно описати систему органів адвокатури у єдності та взаємообумовленості елементів що її складають. У зв’язку з цим курс можна вважати комплексною теоретико-практичною та прикладною дисципліною, яка вивчає у межах єдиної системи юридичної підготовки самостійну, в сучасних умовах недостатньо розроблену галузь, суспільних відносин – відносин щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги на професійній основі.

Вивчення навчальної дисципліни «Адвокатура України» передбачає з’ясування загальнотеоретичних питань, що дозволяють одержати бачення теми, постановку проблемних питань і методичну основу для їхнього вивчення, включаючи аналіз нормативно-правових джерел, спеціальної літератури. Подальше вивчення та засвоєння матеріалу будується на основі самостійного опрацювання рекомендованих матеріалів.

Зміст запропонованої навчальної програми відповідає вимогам кредитно-модульної системи навчання та у першу чергу спрямований на розробку з кожної теми індивідуальних завдань.




Переглядів: 349

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Структурно-логічна схема викладання навчальної дисципліни | Основні професійні компетенції

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.