Розміри молекул.К-сть речовини.

Відносна молекулярна маса=сумі відносних атомних мас атомів,які утворюють молекулу.(Mr)
mo-маса иолукули в кг.
mo=1,66*10-27*Mr
N-к-сть молекул в будь-якому тілі
N=m/mo (m-маса речовини; mo-маса 1 молекули)
Число молекул в речовині в будь-якому тілі називають к-стю речовини(моль)

NA-число Авогадро-число молекул в 1 моль
NA=6,02*1023моль-1
Маса 1 моль речовини називають молекулярною масою (М)=10-3*Mr(кг/моль)
Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:
|
|