Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Уточнення завдання на проектування

Уточнення завдання на проектування є першим етапом, з якого проектувальник починає брати участь у створенні нового об’єкту зв’язку. Головним завданням даного етапу є отримання якнайповнішого уявлення про зовнішні характеристики об’єкту, що буде проектуватися, узгодження та доповнення завдання на проектування об’єкту перед затвердженням завдання замовником. На цьому етапі мережу доступу слід уявляти як “мережну хмару”, до якої підключена усі користувачі і зовнішні (міжміські) цифрові тракти (лінії зв’язку).

В рамках курсового проекту на даному етапі кожним студентом, на основі загального завданя на курсове проектування, складається індивідуальне завдання, що містить основні початкові дані конкретного варіанту проекту. Основними з них повинні бути:

- назва і призначення мережі з урахуванням особливостей варіанту;

- категорії і кількість користувачів;

- види і характеристики послуг, на які розраховується мережа для кожної категорії користувачів;

- інтенсивність навантаження від кожного виду послуг і кожної категорії користувачів в годину найбільшого навантаження;

- показники якості функціонування мережі в годину найбільшого навантаження;

- топологічні і телекомунікаційні характеристики міста, необхідні для проектування МД: розміри або площа, кількість мешканців, види і кількість приміщень, наявність і розташування основних телекомунікаційних вузлів і ліній, тощо.

Досягнутий розвиток телекомунікацій у місті (шільність телефонних мереж, мереж кабельного телебачення, радіомереж, тощо) вважати таким, який характерний для обласних міст України.

Основні характеристики послуг і профілі їх споживання користувачами в ГНН слід обирати, орієнтуючись на дані табл.1. Мінімальний набір послуг у таблиці характерний для найменш швидкісної технології (ISDN), а максимальний – для найбільш швидкісних (Ethernet, B-ISDN).

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Загальне завдання на виконання курсового проекту | Інформаційно-потоковий розрахунок мережі

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.