Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Чернівецький меморіальний музей Володимира Івасюка

вул. Маяковського, 40, м. Чернівці, 58003 тел.: (0372) 55-08-89

Чернівецький обласний державний музей народної архітектури та побутувул. Світловодська, 2, м. Чернівці, 58023 тел.: (03722) 6-29-70

Чернівецький обласний художній музейЦентральна площа, 10, м. Чернівці, 58000 тел.: (03722) 2-60-71


Додаток 7

 

Інформація про діяльність

   
Ради з туризму Карпатського регіону

 

Карпатський регіон охоплює територію чотирьох західних областей України, які пропонують цілорічний відпочинок в Карпатах — в містах і селах з різноманітною ар- хітектурою, багатою історією і культурою. Тут ви можете здійснити піші та кінні про- гулянки, піднятись на гірські вершини, спуститись на катамаранах, плотах чи каное бурхливими гірськими та рівнинними ріками; випробувати свої сили у підкоренні скель та вершин Карпат чи пізнати підземний світ унікальних печер регіону; поката- тися гірськолижними трасами; насолодитися захоплюючими дух пейзажами і відчути гостинність місцевих жителів. Регіон також славиться чистим цілющим повітрям, дже- релами лікувальних мінеральних вод і курортами.

6 серпня 2001 року Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська і Чернівецька об- лдержадміністрації за підтримки Проекту TACIS EC об’єднали свої зусилля задля роз- витку туристичної галузі, створивши Раду з туризму Карпатського регіону, головне завдання якої полягає в популяризації Карпатського регіону як туристичного, в просу- ванні і маркетингу туризму чотирьох областей. У 2003 році до роботи організації до- лучилася Тернопільська область.

Початком своєї роботи рада завдячує першому голові Правління Ради — Миколі

Васильовичу Шкрібляку, котрий трагічно загинув у березні 2002 року.

Організація на сьогодні об’єднує також понад 130 закладів туристичної інфра- структури, в т.ч. закладів освіти та культури, готелів та пансіонатів, туристичних, тран- спортних та страхових компаній.

Власне об’єднання ресурсів областей та окремих комерційних компаній регіону дозволило Раді за роки діяльності здійснити чимало заходів, метою яких було поши- рення позитивної інформації про туристичні особливості Карпатського краю, спри- яння розвитку туристичної галузі регіону. Логотип регіону символізує цілорічний від- починок у Карпатському краю.

Серед найбільших успіхів роботи організації — створення в 2003 році Регіональ- ного туристично-інформаційного центру, послугами якого на сьогодні скористалося близько 5 тисяч відвідувачів; впровадження пілотної моделі категоризації приватних садиб. Видані численні буклети, листівки та інші фото/відеоматеріали, покликані про- демонструвати неповторну самобутність Карпат, історію, культуру та туристичні осо- бливості регіону.

Радою створений та постійно поновлюється інформаційний сайт www.tourism-car-

pathian.com.uaукраїнською, польською та англійською мовами. Щодня його відвідують понад 100 гостей, з яких близько 40% — іноземні потенційні туристи з цілого світу.

Рада взяла участь в організації виставкових стендів регіону на міжнародних турис- тичних салонах як в Україні, так і за кордоном — разом понад 30. Крім того, ініціювала і виступила співорганізатором численних семінарів, темою яких були питання розви- тку туристичної галузі регіону, в т.ч. сільського зеленого туризму, активних видів відпо- чинку в Карпатах та збереження його культури.

Робота організації, її членів та партнерів була відзначена численними нагородами та подяками, серед яких Гран-Прі Державної туристичної адміністрації України у но- мінації «Найкраща туристична організація,» Сертифікат — визнання Агентства з Між- народного розвитку США у розбудові польсько-української співпраці, Кубок за перше


місце у представленні регіону у міжнародній туристичній виставці в Ополе, та інші

(разом — 15 дипломів).

Про можливості участі у роботі організації можна дізнатися за адресою в Інтерне- ті www.tourism-carpathian.com.ua

Додаток 8

 

Інститут туризму і менеджменту Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника

 

Інститут туризму і менеджменту був створений наказом ректора університету №

154 від 19.08.2003р. на підставі рішення Вченої ради № 10 від 02.07.2003 р. Створення вищого навчального закладу сталого типу викликане нагальними потребами регіону у підготовці фахівців високої кваліфікації в галузі туризму, відповідає завданням і ви- могам «Державної програми розвитку туризму в Україні до 2010 року», є одним з кон- кретних кроків у реалізації програми розвитку регіонального туризму в Україні.

Інститут туризму і менеджменту є структурною одиницею Прикарпатського наці- онального університету імені Василя Стефаника, який динамічно розвивається впро- довж останніх десяти років.

Підготовку фахівців у Інституті туризму і менеджменту здійснює 40 викладачів, з них 6 — доктори наук, професори, 24 — кандидати наук, доценти.

В Інституті створено 3 кафедри: кафедра екології і рекреації (завідуючий профе- сор Калуцький І.Ф.), кафедра туризму і готельного господарства (завідуючий профе- сор Голод Б.Я.), кафедра іноземних мов та країнознавства (завідуючий доцент Угри- нюк В.М.). Зазначені кафедри здійснюють підготовку висококваліфікованих кадрів за спеціальностями «Туризм», «Готельне господарство».

Для ефективної діяльності Інституту універститетом виділений окремий корпус та спортивно-туристичні бази в с. Микуличин і смт. Ворохта Яремчанської міської ради. Студенти щороку проходять практику в найкращих туристичних закладах Прикарпат- тя, Польщі, США.

Навчально-виховний та науковий процес в Інституті туризму і менеджменту ви- конується за державними стандартами з використанням досвіду іноземних вищих на- вчальних закладів США, Канади, Англії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Польщі, Румунії, Туреччини, Китаю, Чехії та ін.

До навчального процесу залучаються вчені з провідних університетів світу. Ство- рення Інституту туризму і менеджменту стало ще одним кроком в утвердженні Прикар- патського національного університету як центру освіти, науки, і культури Прикарпаття.




Переглядів: 305

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
О. Неприцького-Грановського | Основи музеєзнавства, маркетингу

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.