Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Венесуела.

Бразилія

 

ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

 

Пляжі Бразилії славляться дрібним білим піском і теплим морем. Найпопулярніші курорти країни наступні.

 

Ангра душ Рейш - сучасний міжнародний туристичний курорт, що знаходиться всього в 155 км від Ріо- де- Жанейро. Відпочинок тут спокійний і комфортний . Можна затишно розташуватися прямо на березі океану , на одному з найкрасивіших пляжів. Ангра душ Рейш є ідеальним місцем відпочинку для сімейних пар з дітьми , любителів тиші , природи , плавання і спорту.

 

З висоти Ангра душ Рейш виглядає як величезний басейн зі спокійною водою , в якій відображаються всі відтінки зеленого кольору. Неподалік від узбережжя знаходяться близько 200 островів найрізноманітніших форм і конфігурацій. Що ходять за розкладом суду , а також можливість зафрахтувати яхти і моторні човни , дозволяє легко дістатися до будь-якої точки узбережжя або будь-якого острова. На північний захід від Ангра розташований історичний місто Параті - найбільший і добре зберігся пам'ятник колоніальної епохи в штаті Ріо- де- Жанейро.

 

ЕКСКУРСІЇ (детально )

 

Головною визначною пам'яткою Бразилії є статуя Христа Спасителя. Ця споруда вважається символом Ріо де Жанейро. Вона стоїть на вершині пагорба Корковаду ( Corcovado означає "горб " і досить влучно характеризує його форму ) на висоті 704 метри. Висота самої статуї - 30 метрів , не рахуючи семиметрового постаменту. Одна з яскравих рис ландшафту - Сахараная голова - гора заввишки 395 метрів , розташована в гирлі бухти Гуанабара .

 

В країні велика кількість будівель колоніальної архітектури , практично у всіх великих містах є музеї . Найбільш цікавими з них є в Ріо- де- Жанейро :

 

музей сучасного мистецтва (колекція експонатів з багатьох країн світу) , національний музей ( більше 4 мільйонів експонатів з геології , ботаніки та антропології ), музей індіанців , історичний музей , художній музей; в Бразиліа - музей сучасного мистецтва.

 

ЕКОТУРИЗМ

 

Бразильські джунглі є найбільшим тропічним лісовим масивом у світі. Для бажаючих познайомитися з дивовижним світом дикої природи в джунглях побудовані готелі . Так , наприклад , готель " Ariau Amazon Towers " знаходиться в нетрях амазонських джунглів. Він унікальний тим , що знаходиться високо на деревах , з'єднаних навісними містками.

 

САФАРІ

 

Великою популярністю користується екскурсія макук - Сафарі - це поїздка на джипах через ліс по дорозі макук до каньйону Ігуасу , сформованому за мільйони років через ерозію грунту. Невелика прогулянка по річці на відкритих катерах в безпосередній близькості від каскадів водоспаду. Саме незабутнє , коли під час цього плавання на катері туристи " уриваються " в струмені водоспаду . Пасажирам катера представиться рідкісна можливість зробити унікальні фотознімки водопаду , знаходячись в безпосередній близькості від нього. Повернення на джипах , які чекатимуть на березі річки . Відвідавши Ресіфі , можна подорожувати на джипах по передмістях , розташованим поряд з Ресіфі . Після прибуття на ферму будуть запропоновані деякі місцеві делікатеси , а також молоко буйвола , кава і фруктові соки. Гостям буде розказано про історію , національну культуру та екології місцевості.

 

ДАЙВІНГ

 

У Бразилії він достатньо розвинений. Цей вид туризму популярний і серед місцевого населення , і серед туристів - новачків , і серед професійних спортсменів.

 

 

ЕКСКУРСІЇ (детально )

 

Найбільші міста Венесуели пропонують туристам обширну екскурсійну програму. Наприклад , з Каракаса ( Caracas ) можна відправитися в будь-яку точку Венесуели , благо , пам'яток в країні достатньо. З нетривалих екскурсій в Каракасі пропонують поїздки в довколишні Національний парк Авіла ( El Avila National Park ) та місто Колонія Товар ( La Colonia Tovar ) , де проживають нащадки німецьких переселенців. Місто Меріда ( Merida ) є стартовим пунктом для подорожей по гористій західній частині країни , де височіють величні Анди . Тут же пропонуються тури до найбільшого озера Південної Америки - Маракайбо ( Lago Maracaibo ) , де спостерігається унікальне природне явище " блискавки Кататумбо " . З міста Барінас ( Barinas ) відправляються по обширній савані Льянос ( Los Llanos ) . Місто Коро ( Coro ) відомий оточуючими його піщаними дюнами Національного парку Лос - Меданос -де - Коро ( Los Medanos de Coro National park ) і розташованими поблизу пустельним півостровом Парагвай ( Paraguana Peninsula ) і Національним морським парком Моррокой ( Morrocoy Marine National park ) . Місто Кумана вважається одним із самих старовинних населених пунктів , заснованих європейцями в Новому Світі. Звідси добираються до чудових пляжів Національного парку мочім , півострова Арая ( Araya Peninsula ) і півострова Паріан ( Paria Peninsula ) . З Матурин ( Maturin ) починаються тури по дельті річки Оріноко , а Сьюдад- Болівар ( Ciudad Bolivar ) є відправним пунктом для захоплюючих подорожей по Гвіанського нагір'я , де розташувалася найвідоміша природоохоронна зона країни - Національний парк Канайма ( Canaima national park ) .

 

ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

 

Найпопулярніші місця для пляжного відпочинку в Венесуелі - архіпелаг Лос - Рокес ( Los Roques ) і острів Маргарита ( Isla de Margarita ) . Архіпелаг Лос - Рокес має статус національного парку і головною його визначною пам'яткою є незаймана природа . Сюди з'їжджаються не лише туристи , охочі відпочити на білосніжних пляжах і скупатися в кристально чистих водах , а й любителі дайвінгу з усього світу . Острів Маргарита може похвалитися 300 км пляжів. Тут є пляжі на будь -який смак: відокремлені і галасливі з барами і ресторанами , з хвилями і з спокійними водами , оточені рослинністю і пустельні . Причому , популярністю острову додає той факт , що він є зоною вільної торгівлі , в місцевих магазинах можна придбати одяг відомих марок , алкоголь та іншу продукцію за порівняно низькими цінами.

 

ДАЙВІНГ

 

Північне узбережжя Венесуели омивається водами Карибського моря , багатий підводний світ якого приваблює сюди любителів дайвінгу з усього світу . Найпопулярнішим місцем для підводних занурень в країні є архіпелаг Лос - Рокес ( Los Roques ) . У 1972 році острови архіпелагу були оголошені національним парком. До складу парку входять всі острови архіпелагу , навколишні Центральну лагуну площею 400 кв. км , коралові рифи і два бар'єрних рифа ( на східній та південній сторонах архіпелагу ) . У тутешніх водах живуть 4 види черепах ( черепаха каретта , черепаха Бісса , зелена черепаха , шкіряста черепаха ) , 61 вид коралів , 60 видів губок , 280 видів риби , 200 видів ракоподібних ( краби , лобстери та ін), 140 видів молюсків і 45 видів голкошкірих . З головного населеного пункту архіпелагу села Гран -Роке ( Gran Roque ) влаштовуються дайв -тури. Підводна видимість коливається від 15 до 40 м. Під час занурень можна побачити підводні стіни , вкриті коралами і губками , стовпи і печери і , звичайно ж , самих різноманітних морських мешканців. Початківцям дайверам і любителям сноркеллінга припадуть до душі тихі міжострівне лагуни , а підготовленим дайверам варто вирушити до дайв- сайтам східного та південного бар'єрних рифів архіпелагу.

 

СЕРФІНГ

 

Острови Франкіскі ( Francisqui ), що входять до складу архіпелагу Лос - Рокес ( Los Roques ) , відомі тим , що тут відзначаються прекрасні умови для занять віндсерфінгом і кайтсерфінгом . Протягом року тут дмуть північно -східні вітри , швидкість яких в період з грудня по червень досягає 10 м / с. На Нижньому острові Франкіскі є центр віндсерфінгу - Vela Windsurfing Center , де можна взяти на прокат все необхідне обладнання і скористатися послугами інструкторів.

 

РИБАЛКА

 

Місто Ла- Гуайра ( La Guaira ) , розташований північніше Каракаса , відомий, як одне з кращих місць в світі для глибоководної риболовлі . У районі міста в 20 км від узбережжя простирається велика підводна мілина - банку Ла- Гуайра . Вона виступає в якості природного бар'єру на шляху у морських течій , в результаті чого тут скупчуються величезні маси планктону , що привертають великих морських тварин. У цих місцях водяться блакитні і білі марліни , риби - вітрильники , дорадо , ваху і желтоперого тунці .

 

ЕКОТУРИЗМ

 

У Венесуелі розташовано кілька десятків національних парків , причому охоронювані ними екосистеми дуже різноманітні.

 

Найвідомішим районом екотуризму в країні є Національний парк Канайма ( Canaima national park ), розташований на Гвіанському нагір'я . Парк був заснований в 1962 році , а в 1994 році ЮНЕСКО внесло його до списку Всесвітньої Спадщини . Саме тут знаходиться найвищий водоспад у світі - Анхель , і розташовані численні " тепуі " ( столові гори з плоскими вершинами ) , які вважаються місцевими індіанцями з племені пемон священними місцями , де живуть духи . У тропічних лісах і саванах парку налічується близько 9 тисяч видів рослин , серед яких - понад 500 видів орхідей , 150 видів ссавців ( ягуари , пуми , оцелоти , тапіри , пекарі , агути , муравьеди , мавпи , гігантські видри ) , більше 500 видів птахів ( орли , соколи , папуги , тукани , колібрі ) , 72 види рептилій і близько 50 видів амфібій . Найкращий час для відвідування парку - сезон дощів (квітень- листопад) , коли річки та водоспади найбільш повноводні .

 

ПІШИЙ ТУРИЗМ

 

Прекрасні можливості для занять пішим туризмом є в Національному парку Авіла ( El Avila National Park ) , розташованому північніше Каракаса на схилах одного з хребтів Прибережних Анд , і в Національному парку Сьєрра -Невада ( Sierra Nevada National park ) , простирающемся на схилах гір Сьєрра -Невада -де - Меріда в західній частині країни. У Національному парку Авіла прокладено близько 200 км піших стежок. Тут пропонуються піші тури тривалістю від декількох годин (оглядові екскурсії) до двох днів ( сходження на найвищу точку хребта Авіла - Найгуата ( 2765 м )) . Національний парк Сьєрра -Невада - одне з кращих місць в Венесуелі для пішого туризму та альпінізму . Тут на площі в 276500 га знаходяться 6 найвищих піків країни ( Болівара ( 5007 м) , Гумбольдта ( 4942 м) , Ла- Конча ( 4922 м) , Бонпланд ( 4883 м) , Еспехо ( 4880 м) і Ель- Леон (4740 м )) , чиї вершини покриті снігом , глибокі ущелини , стрімкі скелі , гірські озера і річки , вологі ліси , луки. Сходження до пік Болівара і Гумбольдта займають від 4 до 6 днів .

 

 

ШОПІНГ

 

Острів Маргарита ( Isla de Margarita ) з 1973 року має статус зони вільної торгівлі. У місцевих магазинах можна придбати одяг відомих марок , алкоголь та іншу продукцію за порівняно низькими цінами. Цей факт щороку приваблює сюди безліч відпочиваючих , бажаючих поєднати пляжний відпочинок з шопінгом. Основні торгові зони острова знаходяться в місті Порламар ( Porlamar ) (це бульвари Гомес і Гуевара і проспекти Сантьяго- Марино і 4- го Травня) і в місті Хуан- Гріего ( Juan Griego ) (вулиця Ля- Марина).

 


Читайте також:

  1. Венесуела.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Центральна і Південна Америки | Колонізація Південної і Центральної Америки

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.