Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Установлення перегородок, спряження їх зі стінами і стелею

Всі перегородки (крім столярних і перегородки-шафи) установлюють на несучі елементи перекриття (балки, плити) на шар розчину або інші пружні прокладки (рис. 12.6, е, і). Якщо перегородки розташовують на перших поверхах безпідвальних будівель і в підвальних поверхах, то їх установлюють на цегляні та бетонні стовпчики або на бетонну підготовку.

Якщо в перекритті є підпідлоговий простір, то по всій довжині перегородки влаштовують у ньому вертикальну діафрагму з цегли або інших матеріалів, які не допускають проникнення шуму з одного приміщення в інше. Товщина діафрагми повинна бути не меншою від товщини перегородки.

У місцях примикання підлоги до перегородок потрібно прокладати звукоізолюючі прокладки (рис. 12.6, е). Вони можуть бути з антисептованого бруса, смуги деревоволокнистої плити, повсті та інших пружних матеріалів.

При спряженні перегородок зі стінами і між собою треба забезпечувати щільність швів, для чого проконопачують зазори, а шви заповнюють розчином (рис. 12.6, в).

Перегородки не слід доводити до стелі на 10-15 мм. Зазор треба старанно проконопатити лляним клоччям, змоченим в гіпсовий розчин, а потім заповнити розчином з обох сторін на глибину 20-30 мм для того, щоби забезпечити надійну звукоізоляцію (рис. 12.6, д).

Рис.12. 6 Каркаси великопанельних перегородок, їх деталі:
а-глуха перегородка з полегшеним каркасом; б - перегородка з суцільним каркасом і дверним прорізом; в - примикання до стіни; г - примикання до прогону; д - примикання до стелі;
е - опертя міжквартирної перегородки на перекриття; ж - кріплення перегородок між собою; і-опертя міжкімнатної перегородки на перекриття; 1 - рейковий каркас; 2 - панель; 3 - петля; 4 - стіна; 5 - пробка; 6 - йорж; 7 - конопатка; 8 - прогон; 9 - стальна пластина; 10 - панель перекриття; 11-анкер; 12- дріт; 13-цементний розчин; 14-цвях; 15 - гіпсовий розчин; 16 - руберойд; 17 - пружна прокладка; 18 - накладка

Перегородки з панелей і плитних матеріалів кріплять до цегляних стін за допомогою стальних йоржів, які забивають у закладені в стіну дерев’яні антисептовані вкладиші (рис. 12.6, в) по висоті у двох місцях.

До стелі перегородки кріплять або стальною скобою, що закладається в шов між панелями перекриттів, або стальною скобою з привареним анкером, або за допомогою стальних пластин (рис. 12.6, д).

З цією метою в плиті роблять зарубки 10-15 мм завглибшки, а вгорі панелей-перегородок для пластин роблять пази 6-7 мм завглибшки. Пластинки вміщують у підготовлені для них пази і верхнім кінцем вводять у зарубку в плиті перекриття, а потім цвяхом або шурупом кріплять до верхньої обв’язки каркаса панелі. З кожного боку перегородки ставлять по 2-3 пластинки. Використовують і монтажні петлі, коли шви між плитами збігаються з віссю перегородки (рис. 12.6, д).

У такому разі стальний дріт зав’язують за монтажну петлю, пропускають у шов між плитами й закріплюють зверху плит.

Якщо перегородку встановлюють під прогоном (рис. 12.6, г), то кріплення здійснюють за допомогою фігурних стальних планок, що охоплюють прогін з двох боків. Планки з’єднують між собою болтами.

Панелі-перегородки, що примикають одна до одної, угорі скріплюють між собою стальними накладками (рис. 12.6, ж).

Міжквартирні перегородки краще примикати до стін не впритул, а заводити їх в паз капітальної стіни.

Рис.12. 7 Деталі дерев’яних перегородок:
а - примикання до стіни; б - спирання на перекриття; в - примикання до перегородки;
г - примикання до стелі; д - обпирання на підлогу першого поверху; 1 - стіна; 2 - йорж;
3 - цвяхи; 4 - дерев’яна щитова перегородка; 5-конопатка смоляним клоччям; 6-сітка;
7-дверна коробка; 8-цвяхи 3,5x100 через 1 м; 9 - штукатурка; 10 - наличник; 11 - цвяхи 5x150 через 1м; 12 - стальний хомут для спирання ригеля; 13-проміжок між ригелем і накатом; 14-ригель; 15-засипка; 16-пружна прокладка; 17 - дощата діафрагма; 18 - бруски 20х20мм; 19 - лежень; 20 - прокладка; 21 - руберойд; 22 - стінка в 1/2 цеглини; 23 - цегляний стовпчик; 24 - бруски 50×50/2

Кріплення дерев’яних перегородок до перекриття виконують за допомогою брусків, які прибивають до дерев’яного накату перекриття з обох сторін перегородки. Влаштування дерев’яних перегородок показано на рисунку 12.7.




Переглядів: 4333

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Великопанельні перегородки | Еволюція людини та її суспільної організації

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.