Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Додаток 4

Реферат

Україна знаходиться на шляху інтеграційного процесу в Європу, а рівень життя населення - це показник, по якому оцінюється кожна країна в світі.

Об'єктом дослідження курсової роботи є населення Дніпропетровської області.

Предметом дослідження курсової роботи вибрано оцінка чисельності та складу населення Дніпропетровської області.

Мета курсової роботи – провести статистичне спостереження та зробити аналіз чисельності міського та сільського населення по областях України, а найбільше звернути увагу на Дніпропетровську область. Знайти тенденції в змінах населення України.

Методи, які використовувалися – аналіз, синтез, ранжування, метод порівняння, рейтингова оцінка, метод гіпотез, метод аналогій.

В курсовій роботі проведено статистичне дослідження чисельності та складу населення, здобуті об'єктивні оцінки стану чисельності населення за конкретний період часу та виявлені тенденції його змін; побудовані структури народжуваності, кількості сільського та міського населення, проаналізований їх природний приріст; зроблено статистичний аналіз стану населення в Україні, набуто практичних навичок застосування (використання) інформаційних систем і технологій в статистиці (програми STATISTICA, Microsoft Excel, та інші);

 

 

СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ, РІВЕНЬ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ, ДИНАМІКА, АНАЛІЗ СТАТИСТИЧНИХ ПОКАЗНИКІВ,Постійне та наявне населення, міське та сільське населення, народжуваність, смертність.

 

 
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Додаток 1 | Теми курсових робіт.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.