Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Салат зі свіжих огірків

Підготовлені огірки нарізають тонкими кружальцями або скибоч­ками, кладуть на тарілку або у салатник, поливають сметаною або са­латною заправкою, посипають подрібненою зеленню кропу.

Можна подати з нашаткованою ріпчастою, зеленою цибулею.

Салат зі свіжих помідорів

Оброблені помідори нарізають тонкими кружальцями або скибоч­ками, ріпчасту або зелену цибулю шаткують. Помідори і цибулю розк­ладають на порції, посипають сіллю і перцем і поливають сметаною або олією. Можна готувати салат зі свіжих помідорів та огірків з цибу­лею або солодким перцем.

Салат із зеленої цибулі

Обчищену і промиту зелену цибулю нарізають кусочками 1 — 1,5 см завдовжки, посипають сіллю і поливають сметаною. Зверху можна по­класти часточки яйця на порцію 1/4 шт. (10 г), відповідно змінивши вихід.

Салат з редиски

Червону редиску, обчищену від бадилля, а білу — і від шкіри, про­мивають і нарізають тоненькими кружальцями. Цибулю зелену шат­кують, додають сіль і заправляють сметаною або салатною заправкою.

Перед подаванням салат кладуть у салатник або тарілку, зверху — часточку круто звареного яйця. Яйце можна дрібно нарізати: жовток кладуть у салат, а яєчним білком і зеленню посипають салат зверху.

Салат можна готувати з огірками, зеленим салатом.

Салат зелений

Перебраний і промитий салат нарізають, поливають салатною зап­равкою або сметаною.

Салат зелений з огірками

Промиті листки салату нарізають на 3—4 частини, укладають в тар­ілку або салатник, зверху кладуть обчищені і нарізані тоненькими ски­бочками або кружальцями огірки. При відпусканні поливають смета­ною або заправкою.

Салат зелений з огірками і помідорами

Підготовлений салат нарізають на великі частини, помідори і огір­ки — скибочками. Перед подаванням на салат укладають нарізані огір­ки і помідори, поливають сметаною або салатною заправкою, прикра­шають зеленню.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ГАРЯЧІ БУТЕРБРОДИ | Салат «Весна»

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.