Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Методичні рекомендації

При засвоєнні матеріалів з даної теми студентам, насамперед, потрібно ознайомитись із Законом України „Про Державну контрольно-ревізійну службу в Україні” від 26.01.1993 р. із наступними змінами та доповненнями. Зокрема, державна контрольно-ревізійна служба є органом державної виконавчої влади, що здійснює контроль у формі ревізій і перевірок за витраченням коштів і матеріальних цінностей, їх збереженням, станом і достовірність бухгалтерського обліку і звітності в міністерствах, відомствах, державних комітетах, державних фондах, бюджетних установах, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів і державних валютних фондів. Державна контрольно-ревізійна служба складається з Головного контрольно-ревізійного управління України і територіальних контрольно-ревізійних управлінь, відділів, груп. На державну контрольно-ревізійну службу покладено здійснення таких повноважень: проведення ревізії та перевірок фінансової діяльності, стану збереження коштів матеріальних цінностей, достовірності обліку та звітності в міністерствах, відомствах, державних комітетах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, у бюджетних установах, а також на підприємствах і в організаціях, які отримали кошти з бюджету та з державних валютних фондів; розгляд листів, заяв скарг громадян про факти порушення законодавства з фінансових питань, інформування про факти крадіжок, розтрат, нецільового використання бюджетних коштів органів прокуратури та податкової міліції; стягнення в доход держави коштів, одержаних міністерствами, відомствами, державними комітетами, державними фондами, підприємствами, установами й організаціями за незаконними угодами, без установлених законом підстав і з порушенням чинного законодавства; накладання у випадках, передбачених законодавчими актами, на керівників та інших службових осіб підприємств, установ і організацій адміністративних стягнень і фінансових санкцій.

К л ю ч о в і с л о в а:Правове регулювання діяльності органів контрольно-ревізійної служби. Структура державної контрольно-ревізійної служби. Підпорядкованість державної контрольно-ревізійної служби та координація її діяльності з іншими правоохоронними органами. Статус державної контрольно-ревізійної служби. Основні функції контрольно-ревізійної служби. Права, обов’язки і відповідальність державної контрольно-ревізійної служби. Правовий захист службових осіб державної контрольно-ревізійної служби.

 

Питання для самоконтролю:

1. Охарактеризуйте систему органів державної контрольно-ревізійної служби України.

2. Які повноваження має державна контрольна-ревізійна служба України?

3. Як взаємодіють органи державної контрольно-ревізійної служби з органами МВС та прокуратури?

4. Назвіть правовий захист посадових осіб державної контрольно-ревізійної служби України.

 




Переглядів: 262

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Основна література | Основна література

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.