Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Створення об'єктів

У текстовий документ MS Word можна вставити об’єкти, створені іншими додатками Windows, з установленням зв'язку між даними двох додатків. Зміна даних у додатку-джерелі автоматично зумовлює відповідні зміни в текстовому документі з уставленим об’єктом. Залежно від способу уставлення об’єкти поділяються на зв’язані та упроваджені.

Зв'язаний об'єкт. Об'єкт, створений у файлі-джерелі й вставлений у текстовий документ (файл – призначення) з підтримкою зв'язку між цими двома файлами. Зв'язаний об'єкт у текстовому документі (файлі – призначення) може бути оновлений при відновленні файлу - джерела.

Упроваджений об'єкт. Дані, що містяться у файлі - джерелі й вставлені у текстовий документ (файл – призначення) у вигляді об'єкта. Після упровадження об'єкт стає частиною текстового документа (файлу – призначення). Зміни, внесені у упроваджений об'єкт, відбиваються у текстовому документі (файлі призначення).

Файл-джерело. Файл, що містить дані, які були використані для створення зв'язаного або упровадженого об'єкта.

Зв'язаний або упроваджений об'єкт можна створити на основі будь-якої програми, що підтримує ці види об'єктів.

Створення нового упровадженого об'єкта:

1. Клацніть у документі місце, куди варто помістити упроваджений об'єкт.

2. У меню Вставка виберіть команду Объект - відкривається діалогове вікно Вставка объекта (рис. 2.1.15).

3. Відкрийте вкладку Создание, і у списку Тип объекта виберіть тип створюваного об'єкта. У списку Тип объекта відображаються тільки встановлені на даному комп'ютері програми, що підтримують зв'язані й упроваджені об'єкти.

4. Для відображення упровадженого об'єкта у вигляді значка (це зручно, якщо потрібно мінімізувати займане об'єктом місце в документі) установите прапорець В виде значка.

Примітка. Електронну таблицю Microsoft Excel можна також упровадити, нажавши кнопку Добавить таблицу Excel — на стандартній панелі інструментів

 

 

Рис. 2.1.15 – Створення нового упровадженого об’єкта

У розглянутому способі об’єкт створюється всередині редактора MS Word і існує тільки як складова частина текстового документа, у який він упроваджений. Не створюється окремий файл для збереження цього об’єкта. Крім розглянутого, у редакторі MS Word передбачена можливість використання в якості файлу – джерела уставлених об’єктів зовнішні існуючі файли, підготовлені різними додатках Windows, в тому числі і редактором MS Word.

Створення об'єкта з фрагменту існуючого файлу:

1. Відкрийте файл, на основі якого варто створити зв'язаний або упроваджений об'єкт, і виділите необхідний фрагмент.

3. Натисніть кнопку Копировать.

4. Перейдіть у документ MS Word, а потім виберіть місце вставки об'єкта.

5. Виберіть команду Правка - Специальна вставка – відкривається діалогове вікно Специальна вставка (рис 4.16).

6. Для створення зв'язаного або упровадженого об'єкта виконаєте одну з наступних дій:

  • щоб створити зв'язаний об'єкт, виберіть варіант Связать;
  • щоб створити упроваджений об'єкт, виберіть варіант Вставить.

7. У списку Как виберіть значення, що містить слово «объект». Наприклад, Лист Microsoft Office Excel (объект), якщо файлом – джерелом була електронна таблиця MS Excel, Microsoft Office Word Document (объект), якщо файлом – джерелом був документ MS Word, тощо

 

Рис. 2.1.16 – Створення об’єкта з фрагменту існуючого файлу

Створення об'єктів з існуючого файлу:

1. Клацніть у текстовому документі місце, куди варто помістити зв'язаний або упроваджений об'єкт.

2. У меню Вставка виберіть команду Объект –з’являється діалогове вікно Вставка объекта (рис. 2.1.15).

3. Відкрийте вкладку Создание из файла (рис. 2.1.17).

4. У поле Имя файла введіть ім'я файлу, з якого буде створений зв'язаний або упроваджений об'єкт, або натисніть кнопку Обзор для вибору файлу зі списку.

5. Для створення зв'язаного об'єкта встановите прапорець Связь с файлом. Якщо прапорець Связь с файлом не був установлений, буде створений упроваджений об'єкт.

6. Для відображення зв'язаного або упровадженого об'єкта у вигляді значка — наприклад, якщо потрібно мінімізувати займане об'єктом місце в документі — установите прапорець В виде значка.

 

 

Рис. 2.1.17 – Створення об’єкта з існуючого файлу

 

Примітка. При створенні упровадженого об'єкта, заснованого на даних з існуючої книги Microsoft Excel, у документ вставляється вся книга. У документі одночасно відображається тільки один лист. для відображення іншого аркуша двічі клацніть об'єкт Microsoft Excel, а потім виберіть потрібний аркуш

.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
VII. Підсумок уроку | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.