Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Програмне забезпечення

Для роботи зі сканером найчастіше використовується програма FineReader російської компанії ABBYY. Програма має ряд можливостей. Вона дозволяє об’єднати сканування і розпізнання в одну операцію, працювати з пакетами документів і бланками. ABBYY — російська ІТ-компанія, один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Штаб-квартира ABBYY знаходиться у Москві, де й здійснюється розробка технологій і програмних продуктів компанії. Регіональні офіси ABBYY розташовані в Росії, Україні, Німеччині, США, Великобританії, Японії та Тайвані. Найвідоміші продукти ABBYY — система сканування та оптичного розпізнавання символів ABBYY FineReader, а також сімейство електронних словників ABBYY Lingvo. Назва компанії вимовляється як «абі» і означає «ясне око». Назва пов'язана з діяльністю компанії ABBYY в напрямку створення систем оптичного розпізнавання текстів.

ABBYY (до 1997 року — BIT Software) була заснована в 1989 році Давидом Яном, який сьогодні обіймає посаду Голови Ради Директорів компанії. Навчаючись в МФТІ, Давид заснував компанію, яка вела роботи зі створення електронного словника іноземних мов. Згодом створений словник отримав назву ABBYY Lingvo. Ідея створення електронного словника народилася під час лекції з французької мови. Намагаючись знайти переклад слова в громіздкому паперовому словнику, Давид придумав прототип комп'ютерної програми для миттєвого пошуку потрібного слова.

Програма FineReader має зручний і зрозумілий інтерфейс. Уся робота в програмі ведеться в пакетному режимі. Пакет – це папка, у якій зберігаються зображення і робочі файли програми. Кожне відскановане зображення записується як окрема сторінка пакету.

 

Інтерфейс програми FineReader

 

Вгорі Головного вікна FineReader знаходиться системне меню, під ним – панелі інструментів. У програмі їх чотири: Стандартна, Форматування, Зображення і Scan&Read. Сховати чи показати панелі інструментів на екрані можна послідовністю команд:

Вид\Панелі інструментів.

Внизу вікна розташований рядок стану (або інформаційна панель), де можна одержати відомості про стан системи і пророблені нею операції, а також коротку довідку про обрані пункти меню і кнопки. Інший простір вікна можуть займати робочі вікна системи: Пакет, Зображення, Великий план і Текст.

Процес введення документа в комп'ютер виконується поетапно:

Етап 1. Встановлення документа в сканер.

Етап 2. Сканування документа.

Сканування розпочинається командою:

Файл\Сканировать изображение (або натиснути кнопку [Сканировать]).

Через деякий час у Головному вікні програми FineReader з'явиться вікно BearPaw. Далі у цьому вікні натискується [Previw].

Після появи зображення з "фотографією" вставленого листа у вікні натиснути [Scan]. Як результатат сканування з’являються чотири системних вікна із зображенням сканованої інформації.

Після чого програма переходить до третього етапу - розпізнавання зображення (встановлення якості) інформації. Порядок здійснення даного етапу та останього четвертого ми розглянемо у третьому навчальному питанні заняття.




Переглядів: 308

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ручний сканер. | Розпізнавання документів.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.