Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тістомісильні машини

Призначення і класифікація тістомісильних машин

Тістомісильні машини використовуються на підприємствах хлібопе-карської, макаронної і кондитерської промисловості для замісу напівфабрикатів і тіста. Процес замісу полягає у змішуванні компонентів, щоб надати напівфаб-рикатам і тісту однорідної структури, наситити їх повітрям і забезпечити сприятливіші умови для бродіння. Крім того, для забезпечення необхідної структури і фізико–механічних характеристик пшеничне тісто піддають меха-нічній обробці, тобто вимішують протягом певного часу.

Залежно від характеру протікання процесу замісу і конструкції робочих органів тістомісильні машини класифікують на машини неперервної і періодич-ної дії. Машини неперервної дії видають напівфабрикати або тісто безупинно і використовуються в агрегатах неперервного тістоприготування. Тістомісильні машини періодичної дії видають напівфабрикати, або тісто, порціями і викорис-товуються в агрегатах періодичного тістоприготування.

Тістомісильні машини періодичної дії можуть бути з підкатними або із стаціонарними діжами.

Тістомісильні машини неперервної дії (рис. 32) поділяють на однокамерні (рис. 32,а-г, е-і) і двокамерні (рис. 32,д, і), в яких можуть використовуватися лопатеві (рис. 32,а, б, д, ж), гвинтові стрічкові (рис. 32,в), дискові (32,г), роторні (рис. 32,е) і комбіновані (рис. 32,з, і), місильні органи.

Тістомісильні машини з підкатними діжами (рис. 33) поділяються на ма-шини з місильними робочими органами, які рухаються в одній вертикальній площині (рис. 33, а), плоско-паралельно у просторі (рис. 33, б, в), обертально відносно однієї осі (рис. 33, г,д,ж,з,і) або обертально відносно двох осей (рис. 33, е), тобто мають планетарний привод.

Машини зі стаціонарними діжами показано на рис. 34. Вони можуть бути однороторні (рис. 34,б,в,г,е) і двороторні (рис. 34,а, д). Як видно з рис. 34, ма-шини із стаціонарними діжами оснащуються місильними робочими органами різних конструкцій (Z– і П–подібними, шарніроважільними тощо).

 




Переглядів: 1959

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Силовий розрахунок обертових бункерів для бродіння | Заміс тіста і напівфабрикатів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.021 сек.