Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тістомісильні машини неперервної дії

Машини неперервної дії складаються з дозаторів борошна (барабанного, стрічкового, вагового та ін.) і рідких компонентів (води, дріжджового, соляного і цукрового розчинів, жиру та ін.); з місильного корпусу (або корпусів) з від-діленнями для змішування і пластикації тіста; з одного або кількох місильних робочих органів; з консистометрів та інших автоматичних пристроїв для ста-білізації консистенції тіста. Конструкції і принципи роботи дозаторів сипких і рідких компонентів розглянуто раніше, а у цьому розділі розглядаються тільки схеми і принципи роботи місильних машин.

Лопатеві тістомісильні машини (Х–12Д, Х–26А, І8-ХТА-12/1, та ін.) рис. 32,а,б,д) відрізняються конструкціями лопатевих роторів і кількістю корпусів. В однокорпусну машину (рис. 32,а,б) борошно подається з дозатора по патрубку 4, а рідкі компоненти – по лотку (патрубку) 5, де вони змішуються у зоні змішу-вання під дією місильних лопатей ротора (роторів) 2. Лопаті мають ухил під ку-том 30...45˚ до осі обертання і переміщують тісто до перегородки 7, яка відділяє зону змішування від зони пластикації. Тісто перевалюється через перегородку 7, вимішується в зоні пластикації і випускається з машини крізь патрубок 6. Для зачищення лобових граней місильного корпусу застосовуються ножі 3, які закріплено на валу місильного ротора і обертаються разом з лопатками.

У двокорпусних лопатевих машинах ШТ-1м (рис. 32,д) у верхньому кор-пусі 1 змішуються компоненти, а у нижньому – пластикується тісто. Щоб тем-перувати тісто у період пластикації, нижній місильний корпус оснащено водя-ною сорочкою 15. Час замісу тіста регулюється засувкою 9.

У машинах з гвинтовими стрічковими робочими органами (рис. 32,в) пос-лідовність операцій така сама, як і в лопатевих машинах, але відсутня перего-родка 7, котра відділяє камеру змішування від камери пластикації, зате випу-

 
 




Переглядів: 591

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Заміс тіста і напівфабрикатів | А) б) в)

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.