Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ІІ. ТЕМАТИКА РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІКИ

До виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни

,,Інформаційні технології у фармації”

На тему

«Статистична обробка даних за допомогою електронних таблиць»

для студентів І курсу спеціальностей

7.12020101 «Фармація»

7.12020102 «Клінічна фармація»

 

 

Затверджено

на засіданні кафедри МБФ

Протокол №6 від 22.01.2014 р.

 

 

 

Вінниця 2013

Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Інформаційні технології у фармації» для студентів І курсу спеціальностей 7.12020101 «Фармація», 7.12020102 «Клінічна фармація».

 

 

Укладач: доц. А.Т. Теренчук

 

 

І. МЕТА РОБОТИ

 

Метою розрахунково-графічної роботи є закріплення і поглиблення отриманих теоретичних знань з дисципліни «Інформаційні технології у фармації» та використання їх на практиці; набуття практичних навичок застосування програмних засобів статистичної обробки даних, подання і аналізу її результатів.

Виконання завдань розрахунково-графічної роботи (РГР) передбачає застосування студентами базових знань, отриманих в курсах «Вища математика» та «Інформаційні технології у фармації» до досить загальної задачі статистичної обробки даних, яка включає визначення точкових та інтервальних оцінок величин, проведення простого кореляційно-регресійного аналізу, виконання інтерполяційних розрахунків і графічне подання результатів, а також документування роботи за допомогою програмних засобів загального призначення. Знання і навички, отримані при вивченні курсу і виконанні розрахунково-графічної роботи мають у подальшому навчанні і практичній роботі допомогти ефективно застосовувати персональний комп’ютер і засоби статистичної обробки даних для розв’язання навчальних і прикладних задач.

 


ІІ. ТЕМАТИКА РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ

 

Тематика даної розрахунково-графічної роботи присвячена важливому розділу курсу «Інформаційні технології у фармації» – статистичній обробці даних засобами інформаційних технологій. Виконання роботи передбачає вибір методів визначення статистичних оцінок випадкових величин і проведення кореляційно-регресійного аналізу та реалізацію їх за допомогою засобів електронних таблиць, а також використання регресійної моделі для виконання інтерполяційних розрахунків і графічне подання статистичних даних та результатів їх обробки.

Виконання розрахунково-графічної роботи потребує застосування знань, набутих при вивченні розділу «Математична статистика» курсу «Вища математика», а також знань, навичок і вмінь по роботі на персональному комп’ютері з програмними засобами загального призначення. Оформлення звіту по виконанню РГР передбачає оволодіння правилами оформлення документації та практичне застосування вмінь і навичок роботи з текстовими процесорами і графічними редакторами, отриманих при вивченні інформаційних технологій у школі і у курсі «Інформаційні технології у фармації».

Варіанти завданьпредставлені у розділі «Індивідуальні завдання». Варіант завдання визначається за номером залікової книжки (за двома останніми цифрами). За згодою викладача студент може запропонувати свій варіант теми для дослідження.

 





Переглядів: 627

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Гражданская оборона | ІІІ. СТРУКТУРА і ЗМІСТ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.