Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ВИБІР І ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕМИ, СКЛАДАННЯ ЗМІСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Вибір теми є важливим моментом у написанні курсової роботи.

Тематика курсових робіт розробляється, пропонується і затверджується цикловою комісією економічних дисциплін і бухгалтерського обліку згідно з програмами курсів, які забезпечують фахову підготовку студентів зі спеціальності “Фінанси і кредит”. Кожного навчального року тематика курсових робіт поновлюється.

Тему курсової роботи студент вибирає самостійно. При необхідності він може отримати консультації безпосередньо у свого керівника. Орієнтовну тематику робіт наведено у додатку 1.

Вибір теми курсової роботи повинен бути усвідомленим і виваженим, обумовлений врахуванням здібностей та інтересів студента. При обранні теми основними критеріями повинні бути актуальність і перспективність: наявність теоретичних джерел; можливість виконання теми у вищому навчальному закладі; безпосередній зв’язок з потребами практичної діяльності бюджетної системи; достатня обізнаність студента і наявність необхідних знань та навичок.

Разом із вибором теми визначається об’єкт, на матеріалах якого буде виконуватися робота. Об’єктами дослідження можуть бути:підприємства, організації, установи; фінансово-кредитні установи; Головні управління та управління Державного казначейства України; органи Державної податкової адміністрації України; заклади охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту; органи Державної контрольно-ревізійної служби України, куди студент направляється на проходження технологічної практики.

Діяльність об’єкта дослідження повинна створювати можливість інформаційного забезпечення дослідження обраної теми.

Студент може запропонувати власну тему курсової роботи, але вона повинна бути обговорена з керівником курсової роботи й схвалена Головою циклової комісії економічних дисциплін та бухгалтерського обліку коледжу, шляхом оформлення відповідного протоколу. В одній групі не дозволяється обирати одну тему декільком студентам одночасно.

Зміна теми курсової роботи допускається у виняткових випадках з відповідним обґрунтуванням та погодженням з цикловою комісією економічних дисциплін і бухгалтерського обліку.

Для затвердження обраної теми студент повинен подати заяву встановленої форми на ім’я Голови циклової комісії за підписом керівника курсової роботи (додаток 2), яка розглядається та затверджується на засіданні циклової комісії.

Для складання змісту курсової роботи студент повинен ознайомитися з проблемами, розв’язання яких передбачає тема дослідження; самостійно опрацювати спеціальну наукову літературу, статистичні дані, законодавчі та нормативні документи; методичні розробки, які послідовно та логічно розкривають визначену тему. Складений студентом зміст курсової роботи погоджується з викладачем – керівником курсової роботи, який надає індивідуальні консультації під час написання роботи.

Зміст повинен бути логічним, а його пункти та підпункти сприяти всебічному висвітленню обраної теми. Правильно побудо­ваний зміст роботи слугує організуючим початком курсової роботи, допомагає систематизувати матеріал, забезпечує послідовність його викладення. При написанні зміст роботи може уточнюватися, вводитися нові пункти за рахунок зібраного матеріалу. Деякі розділи навпаки – можуть скорочуватися. Зміни в змісті слід погоджувати з керівником.

Студентом обов’язково оформлюється спеціальний бланк-завдання, у якому зазначається автор, тема і зміст, а також терміни подання курсової роботи керівнику. Завдання підписують керівник курсової роботи і студент (додаток 3).

 




Переглядів: 394

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ | РОБОТА З ЛІТЕРАТУРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ, ЗАКОНОДАВЧИМИ І НОРМАТИВНИМИ ДОКУМЕНТАМИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.