Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Мета навчання інформатики в середніх навчальних закладах, загальноосвітнє і загальнокультурне значення шкільного курсу інформатики.

Інформатика – єдиний із шкільних предметів, який дає уяву про ряд фундаментальних ідей, які керують сучасним світом: моделювання і формалізація, автоматизація, керування. Ідея формалізації, побудови і вивчення моделі – основа сучасного методу пізнання.

Місце і зміст шкільного предмета „Основи інформатики” значною мірою залежить від рівня інформатизації навчального процесу, розробки нових інформаційних технологій навчання (НІТН) та їх використання при вивченні різних навчальних предметів, змістового наповнення інших навчальних предметів у різних освітніх галузях, в тому числі таких, як словесність, художня культура, математика, природознавство, технологія та ін., які необхідно розглядати як цілісну систему взаємопов’язаних і взаємодіючих підсистем навчання і виховання. Загальні цілі, які ставляться перед системою шкільної освіти: освітні і розвиваючі; практичні; виховні.

Освітня і розвиваюча мета навчання інформатики в школі – дати кожному школяру початкові фундаментальні знання основ науки інформатики, поняття про процеси перетворення, передачі й використання інформації, роль інформаційних процесів у формуванні сучасної картини світу, роль інформаційних технологій і обчислювальної техніки у розвитку сучасного суспільства.

Практична мета – навчити школяра роботі на комп’ютері і використанню засобів нових інформаційних технологій.

Виховна мета забезпечується формуванням світогляду учня, розуміння можливостей і ролі бчислювальної техніки і засобів інформаційних технологій в розвитку суспільства і цивілізації вцілому.




Переглядів: 1013

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Методика вивчення мови програмування. Основні конструкції мови програмування. | Зміст термінів “комп’ютерна грамотність”, “інформаційна культура”.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.