Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ВАРІАНТИ ЗАВДАНЬ РОБОТИ

 

1. Задано масив чисел B(M). Упорядкувати K перших елементів (K<M) у порядку спадання їх значень.

2. У заданому масиві чисел C(M) упорядкувати K його перших елементів (K<M) у порядку спадання їх значень, а інші елементи — в порядку зростання їх значень.

3. Упорядкувати заданий числовий масив X(M) в порядку спадання значень його елементів.

4. Задано масив чисел A(M). Упорядкувати N останніх елементів (N<M) у порядку зростання їх значень.

5. У заданому масиві чисел C(M) упорядкувати елементи, номери яких розміщені в інтервалі [K,L], у порядку спадання значень елементів. Дано, що K<L<M.

6. Перетворити заданий числовий масив D(N), упорядкувавши перші K елементів за зростанням, наступні M елементів за спаданням, інші залишити без зміни. (Відомо, що 1<K<M, K+M<N).

7. Перетворити даний числовий масив X(N), упорядкувавши елементи з K-го по L-й за зростанням, а елементи з M-го по P-й за спаданням. (Відомо, що 1<K<L<M<P<N) .

8. Перетворити даний числовий масив В(N), упорядкувавши його за спаданням так, щоб M його останніх елементів залишились неупорядкованими. (Відомо, що M<N).

9. Перетворити даний числовий масив D(N), упорядкувавши незалежно першу та другу половини вхідного масиву за зростанням. (Відомо, що N - парне число).

10. Задано масив чисел D(N). Визначити кількість K додатних елементів масиву та упорядкувати в порядку зростання останні K елементів масиву. У разі неможливості зробити це, видати повідомлення.

11. Задано масив чисел Z(M). Якщо максимальний елемент масиву кратний мінімальному, то упорядкувати елементи масиву за зростанням, інакше - за спаданням.

12. Задано масив чисел Q(y). Визначити кількість N від’ємних елементів масиву та упорядкувати в порядку зростання перші N елементів масиву. У разі неможливості зробити це, видати повідомлення.

13. Задано масив чисел A(M), M – кратне числу 3. Першу третину елементів упорядкувати за зростанням, у другій третині знайти мінімальний елемент, останню третину масиву упорядкувати за спаданням.

14. Задано масив чисел X(N) з попарно різних елементів. Визначити, чи є масив упорядкованим за зростанням.

15. Задано масив чисел K(H). Визначити, чи є він упорядкованим за спаданням.

16. Задано масив чисел X(K) з попарно різних елементів. Визначити, чи є він упорядкованим за спаданням. Якщо так, то знайти максимальний елемент.

17. Задано масив чисел A(N). Якщо в результаті заміни від’ємних елементів їх квадратами, елементи масиву будуть створювати неспадаючу послідовність, то одержати суму членів вихідної послідовності, в протилежному випадку - добуток.

18. Задано масив чисел Q(M). Упорядкувати його останні L елементів за незростанням (за неспаданням)(1<L<M).

19. Задано масив чисел A(N), де N — кратне трьом. Упорядкувати першу третину елементів масиву за спаданням, другу третину—за зростанням, решту елементів залишити на своїх місцях.

20. Задано масив чисел В(М), де М — кратне чотирьом. Упорядкувати першу чверть елементів масиву за зростанням, третю чверть—за спаданням, решту елементів залишити на своїх місцях.

21. Задано масив чисел U(N), де N — кратне чотирьом. Упорядкувати другу чверть елементів масиву за спаданням, третю чверть—за зростанням, решту елементів залишити на своїх місцях.

22. Задано масив чисел KO(S), де S—кратне чотирьом. Упорядкувати першу чверть елементів масиву за зростанням, четверту чверть за спаданням, решту елементів залишити на своїх місцях.

23. Задано масив чисел U(T), що складається з попарно різних чисел. Упорядкувати елементи від першого до максимального за зростанням (за спаданням).

24. Задано масив чисел А(К), що складається з попарно різних чисел. Упорядкувати елементи з першого до мінімального за зростанням (за спаданням).

25. Задано масив чисел UT(N), що складається з попарно різних чисел. Упорядкувати елементи, починаючи з максимального елементу до кінця масиву за зростанням (за спаданням).

26. Задано масив чисел АМ(К), що складається з попарно різних чисел. Упорядкувати елементи, що розміщені після мінімального елемента до кінця масиву за зростанням (за спаданням).

27. Задано масив чисел V(M), елементи якого попарно різні. Упорядкувати елементи, що розміщені між мінімальним та максимальним елементами масиву за спаданням (за зростанням).

28. Задано масив чисел G(K), де К — парне число. Визначити чи є перша половина його елементів упорядкованою.

29. Задано натуральне число К і масив чисел А(N), де N кратне К. Масив розбито на частини по К елементів у кожній. Упорядкувати кожну частину з парним номером за зростанням значень елементів.




Переглядів: 503

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Інші методи сортування | Лабораторна робота № 8

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.