МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
БУДОВА МАШИНИ, ОСНОВНІ ВУЗЛИ І СИСТЕМИ
4.1 Загальна будова стикової машини Стикова машина типу МСО – 402 складається (рис. 5.1, 5.2) з корпусу 1 ,на якому закріплені опори 2 рухомої плити 3 і нерухома плита 4. На рухомій 3 і нерухомій 4 плитах встановлені затискні пристрої 5 з регулюючим гвинтом 6 з однієї сторони і затискною губкою 7 – з другої, а також затискний кулачок 8 з рукояткою 9. Пересування рухомої плити 3 здійснюється за допомогою приводу механізму осадки, який складається з опори 10, закріпленої на корпусі 1, ручки 11 і талпера 12. Для захисту приводу механізму осадки від бризок металу на опорі 10 закріплений захисний щиток 13. На рухомій 3 і нерухомій 4 плитах закріплені, за допомогою планок 14, струмопідвідні губки 15. Для захисту зварника від бризок металу, при здійсненні процесу оплавлення, на затискному пристрої 5 встановлені шпильки 16, до яких закріплений індивідуальний захисний щиток 17. Включення процесу зварювання здійснюється за допомогою кнопки 18, встановленої на ручці 11, а виключення – за допомогою установочного пристосування 19 з кінцевим вимикачем 20. Вода, для охолодження, подається до струмопідвідних губок 15 за допомогою шлангів 21.
Рисунок 5.1- Загальний вигляд машини 1-корпус; 2-опори; 3-рухома плита; 4- нерухома плита;5-затискаючі пристрої; 9-рукоятка; 10-опора затискного пристрою; 12-талпер; 22-ліві двері; 23-праві двері; 26-лоток; 27-трансформатор; 31-гнучкі шини; 32-передня панель; 33-сигнальна лампочка; 34-пакетний вимикач; 35-кнопка; 36-зливний отвір.
Корпус машини 1 безкаркасний, зварений з прокату. Для доступу в середину машини з боків передбачено двері: ліві 22 з електричним блокуванням, а праві 23 – обладнані замком. На задній стінці 24 машини знаходиться болт для кріплення заземлення 25. Між рухомим і нерухомим затискними пристроями прикріплений лоток 26 для захисту приладів, розміщених в середині корпусу машини від бризок металу. Верхня затискна губка 7, має змінний башмак з зубцями для збільшення зчеплення з деталями при. Коли вироби не допускають на своїй поверхні відбитків, споживач повинен виготовити башмак без зубців і встановити замість передбаченого. Нижня губка 15 виготовлена з спеціальної бронзи з розміщеним зверху призматичним пазом /для зручності вкладання переважно круглих виробів/ ,а з боків – зрізами під кутом 650 для притискання планками 14, якими регулюють губки горизонтальної площини і зміщують призматичний паз з пазом губки рухомого затискного пристрою.
Рисунок 5.2- Загальний вигляд машини 1-корпус; 2-опори; 3-рухома плита; 5- затискні пристрої; 6-затискаючий гвинт; 7-затискні губки; 9- рукоятка; 11-ручка; 8-затискаючий кулачок; 13-захисний щиток; 14- затискні планки; 15-струмопідвідні губки; 16-шпильки; 17- захисний щиток; 19-установочне пристосування; 20- кінцевий вимикач; 24- задня стінка; 25- болт заземлення; 28- перемикач ступенів; 29- блок пускача; 30- контактор; 31- гнучкі шини; 33- сигнальна лампочка; 34- пакетний перемикач; 36- зливний отвір.
Нижня губка не охолоджуються проточною водою, а охолоджується струмопідвід, який забезпечує достатнє відведення тепла від губок. Електрична частина складається із зварювального трансформатора 27, перемикача ступенів 28, блоку – пускача 29, кінцевого вимикача 20, контактора 30. Зварювальний трансформатор 27 однофазний броньового типу з дисковою вторинною обмоткою, яка охолоджується проточною водою. Первинна обмотка розділена на секції. Її виходи підведені до перемикача ступенів, за допомогою якого можна отримати вісім значень вторинної напруги зварювального трансформатора. Струм від трансформатора до губок підводиться гнучкими шинами 31. На передній панелі 32 встановлені сигнальна лампочка 33 включення машини, пакетний вимикач 34 подачі напруги на первинну обмотку трансформатора 28, кнопка 35 для включення відпалу зварених виробів Струмопідводи і затискні пристрої охолоджуються протічною водою. Вода з системи охолодження зливається у отвір 36, встановлений на лицевій панелі 23.
|
||||||||
|