Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Ст.гр. ФЕБ131 Демьянова Юлия

 

 

Коли я закінчила десятий клас, то тоді почала вже серйозніше думати про майбутню професію. Перше, те, що я вирішила - це працювати в майбутньому з людьми. Я довго вирішувала, ким мені бути.

Що стосується навчання в школі, то навчання мені давалося легко, вчилася майже на відмінно. Ну, а ось вирішити, ким бути в майбутньому, куди б мені поступати, ці питання були для мене не з легких. Цілий рік шукала відповіді на ці питання. І вже під кінець 11 класу я остаточно вирішила поступити на економічний факультет: на фінанси і кредит, облік і аудит. Здала документи в декілька вузів, але оригінал подала в Одеську Національну Академію Харчових Технологій на спеціальність - облік і аудит.

По-перше, про академію я дізналася від свого старшого брата. Він розповідав,що в академії дуже цікаво навчатися. По-друге, коли я подавала документи в ОНАХТ, в приймальной комісії сиділи привітні люди. Часто мені телефонували і запрошувала навчатися в академії. Мені це дуже сподобалося.

На факультет економіки, бізнесу і контролю на спеціальність „облік і аудит” я вирішила вступити тому, що це престижний факультет. В наш час бухгалтера дуже потрібні.

«Студентські роки - це не лише найкращий період твого життя, не лише веселість, дружба і дискусії по різних питаннях, - це перший і, мабуть, один з головних уроків життя», - говорили мені батьки. І я з ними сповна погоджуюся. У Вузах дають нам знання, роблять з нас фахівців, ну а знання, як всім відомо, дуже потрібні.

У Вузі дають базу, старт, вкладають фундамент, загартовують дух і роблять майбутніх грамотних фахівців для нашої країни, одним словом, готують до суворих буднів дорослого проживання на нашій планеті.

Побувавши в багатьох Вузах Одеси, оскільки я хотіла сюди поступати, я думаю, що зможу досить об'єктивно порівняти умови навчання в них. Наразі я не жалкую, що вступила саме до ОНАХТ. В академія я провчилася місяць, а мені уже дуже подобається. Викладацький колектив дуже хороший. Кожен предмет пояснюється доступно і зрозуміло. Приходячи на пари, я завжди дізнаюсь багато нового і цікавого. Навчання мені дуже подобається, і я відчуваю стимул до нього, оскільки я усвідомлюю, що це потрібно для здобуття хорошої і якісної освіти і подальшого всього мого життя.

Найбільший плюс в нашій академії - це болонська система оцінювання, а точніше, накопичувальна система, за допомогою якої можна автоматично здати сесію й не здавати екзамени.

Мені дуже подобається спорткомплекс академії, де можна займатись тим видом спорту, яким студент займався до вступу в академію. Також мені дуже подобається, що майже всі гуртожитки знаходяться біля академії, що студенти академії мають можливість брати активну участь в конкурсах академії.

Іще дуже багато можна говорити про плюси академії, бо їх тут багато. Просто можна сказати в загальному: працівники академії ідуть на зустріч студентам та намагаються урізноманітнити як їх світогляд, так і відпочинок, навчити їх бути вимогливими до себе та оточуючих.

 




Переглядів: 324

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Ст.гр. ФЕБ132 Жидкова Катерина

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.