Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Устаткування, прилади та матеріали

При виконанні лабораторної роботи використовуються вимірювальні інструменти (штангенциркулі, металеві лінійки, прилади для вимірювання кутів нахилу зубців зубчастих косозубих коліс).

Лабораторна установка (стенд) – робочий зразок циліндричного 3-х ступеневого вертикального редуктора з колодковим електрогідравлічним гальмом.

Конструкція редуктора

Редуктори конструктивного типу, який досліджується у роботі, застосовуються для встановлення на механізмах переміщення вантажних візків і кранів. Редуктор представляє собою трьохвісну зубчасту передачу, яка складається з трьох пар циліндричних косозубих шестерень, вали яких розміщені у вертикальній площині, встановлені на підшипниках кочення і змонтовані у чавунному корпусі. Корпус складається з двох частин і має роз’єм у вертикальній та горизонтальній площинах.

Редуктор (рис. 8) складається з корпуса 1, кришки корпуса 2, швидкохідного 3, першого проміжного 4, другого проміжного 5 та тихохідного 6 валів, які монтуються на підшипники 7, 8, 9, 10. Підшипники закриті глухими 26 та наскрізними 27 кришками. Наскрізні та глухі кришки підшипників прикріплено до корпусу редуктора гвинтами 25. У наскрізні кришки встановлено ущільнення 28, які запобігають витіканню мастила з редуктора, а також проникненню в середину абразивних частинок і бруду з навколишнього середовища. Шестерні - 11, 12, 13; зубчасті колеса - 14, 15, 16; шпонки - 17. Кришка і корпус з’єднані між собою гвинтами 18. Для точного фіксування взаєморозміщення кришки і корпусу у площині роз’єму встановлено штифти 19. Змащування зубчастих зачеплень і підшипників другого проміжного і тихохідного валів здійснюється із загальної ванни розбризкуванням. Змащування підшипників швидкохідного і першого проміжного валів – консистентне періодичне, під тиском. В кришці корпуса є оглядовий люк для заливання мастила і огляду передач. Люк закривається кришкою 20, закріпленою гвинтами 22. Віддушина 21 слугує для виходу повітря, яке розширюється внаслідок виділення тепла і може спричинити до виділення мастила через ущільнення. У корпус загвинчено мастилопокажчик23, необхідний для контролю рівня мастила, і пробку 24 – для зливання мастила.

 


 




Переглядів: 264

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Методика вирішення експериментального завдання | Заходи безпеки

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.021 сек.