Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Комісійна експертиза проводиться не менш як двома експертами одного напряму знань.

2.Якщо за результатами проведених досліджень думки експертів
збігаються, вони підписують єдиний висновок. Експерт, не згодний з висновком іншого експерта (експертів), дає окремий висновок з усіх питань або з питань, які викликали розбіжності.

1.Відповідно до ч. 1 ст. 83 Кодексу адміністративного судочинства України комісійна експертиза проводиться не менш як двома екс­пертами одного напряму знань. Це означає, що в Інструкції «Про призначення та проведення судових експертів » (затверджена Наказом Міністерства юстиції України від 8 жовтня 1998 р.) немає поняття «комісійна експертиза», тому немає положень щодо організації її проведення. Коментований Кодекс також не визначає випадків, коли повинен бути проведений цей вид експертного дослідження. Визначен­ня комісійної експертизи можна знаходити в довідкових виданнях. Так, під комісійною експертизою розуміють "... експертне досліджен­ня, здійснюється групою - не менше двох осіб, які є фахівцями. Призначається в особливо складних випадках, а також під час проведення повторних експертиз. Якщо експерти, що належать до комісії для проведення експертизи (як зазвичай особи однієї спеціаль­ності), дійдуть до загального висновку, він підписується всіма експертами. За наявності розходжень між експертами кожний з них дає свій висновок окремо".

Під час проведення комісійної експертизи кожний експерт вирішує повною мірою вирішує всі завдання. В процесі цієї роботи здійснюється внутрішньо-групова комунікація: обговорюються шляхи вирішення завдань, методи та засоби її вирішення, результати індивідуальної праці.

У випадках, коли проведення комплексної експертизи доручено експертам декількох установ, в ухвалі про її призначення зазначається, яка з них єпровідною, тобто яка з них здійснює проведення експертизи, зокрема координацію роботи експертів і зв'язокзособою або органом, які призначили цю експертизу. Якщо проведення комісійної експерти­зи доручено працівникам експертної установи та особі, яка не єпрацівником цієї установи, провідною призначається експертна установа.

Ухвала адміністративного суду про призначення комісійної експертизи направляється в кожну з установ - співвиконавців, а також особі, яка не є працівником експертної установи. Об'єкти дослідження і матеріали справи направляються провідній установі.

Строки проведення такої експертизи встановлюються:

1) 10 днів -щодо матеріалів з невеликою кількістю об'єктів;

2) 1-го місяця - щодо матеріалів з великою кількістю об'єктів.

Якщо експертиза не може бути виконана у зазначені строки, більший строк встановлюється за домовленістю з судом, який призначив експертизу. Якщо закінчення встановленого строку проведення експертизи припадає на неробочий день, то днем закінчен­ня строку визначається наступний за ним робочий день.

У строк проведення експертизи не включаються строки виконання клопотань експерта, пов'язаних з витребуванням додаткових матеріа­лів, або усунення інших недоліків, допущених судом, що призначив експертизу.

Спільний висновок експертизи підписується експертами, які брали участь у сукупній оцінці результатів усіх досліджень і дійшли згоди.

2. Відповідно до ч. 2 ст. 83 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо за результатами проведених досліджень думки екс­пертів збігаються, вони підписують єдиний висновок. Експерт, не згодний з висновком іншого експерта (експертів), дає окремий висновок з усіх питань або з питань, які викликали розбіжності. Це означає, що у випадку, якщо згоди між ними досягнуто не було, склада­ється декілька висновків експертизи (за кількістю поглядів). Окремий висновок дається з усіх питань, або з тих, які викликали розбіжності.

 




Переглядів: 388

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.