Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник






Група контракт(ВП)

Курс ІІ медичний факультет

Група бюджет

 

1. Баранова Євгенія Володимирівна
2. Воскобойников Микита Миколайович
3. Гударі Альвін
4. Довгаль Юлія Вячеславівна
5. Квасова Поліна Андріївна
6. Кукса Артем Олегович
7. Нестеренко Антон Сергійович
8. Попова Тетяна Олегівна
9. Рускова Катерина Вікторівна
10. Ткаченко Дар'я Вадимівна
11. Фельдман Діана Аркадіївна-староста курсу
12. Червань Ірина Вікторівна

 

Група бюджет

1. В'юник Тетяна Вікторівна
2. Грибовод Віра Вікторівна
3. Івченко Наталія Миколаївна
4. Інгінова Кароліна Олександрівна
5. Кєбашвілі Саломе Вахтангівна
6. Лавров Пилип Дмитрович
7. Левчишина Марія Вячеславівна
8. Лєвашова Альона Ігорівна
9. Літвинов Ігор Олегович
10. Острополець Анна Сергіївна
11. Піскарьова Анастасія Михайлівна

Група бюджет

1. Байрамов Али Натік огли
2. Бардінов Денис В'ячеславович
3. Бистрова Елеонора Віталіївна
4. Білоус Юлія Володимирівна
5. Бородіна Катерина Сергіївна
6. Воловик Анна Сергіївна
7. Гарькавець Лілія Олександрівна
8. Кирилович Олена Іванівна
9. Серебряник Олександр Юрійович
10. Тристан Марина Вікторівна
11. Шараєв Дмитро Олегович
12. Шевченко Андрій Олександрович

Група бюджет

 

1. Алєксєєва Олена Сергіївна
2. Беленко Марія Михайлівна
3. Боброва Ельвіра Анатоліївна
4. Бондарець Лілія Іванівна
5. Карпенко Руслан Анатолійович
6. Мамуєні Емма
7. Наумова Катерина Михайлівна
8. Помазан Анастасія Сергіївна
9. Радзевич Тетяна Анатоліївна
10. Скибіна Ксенія Павлівна
11. Третякова Ганна Олександрівна
12. Чернова Інна Геннадіївна

Група бюджет

 

1. Альалі Назіля
2. Баштенко Тетяна Олексіївна
3. Біленька Катерина Сергіївна
4. Гура Вікторія Валеріївна
5. Єршов Олександр Анатолійович
6. Мосалова Аліна Федорівна
7. Мусаєва Нурлана Фаігівна
8. Переяслова Ганна Сергіївна
9. Подкова Анастасія Миколаївна
10. Прокопович Анастасія Романівна
11. Харченко Олена Юріївна
12. Яценко Валерій Володимирович
13. Пудло Валентин Валерійович

Група бюджет(ВП)

 

1. Акжигітова Альфія Анвярівна
2. Аллахвердієв Ельдар Алескер огли
3. Войнаровська Валерія Іванівна
4. Дербишева Катерина Іванівна
5. Дмитренко Андрій Сергійович
6. Дубінін Сергій Олексійович
7. Лисюк Тетяна Валентинівна
8. Литвиненко Анна Олегівна
9. Молчанюк Дарія Андріївна
10. Скорик Віта Сергіївна
11. Татаренко Ольга Олександрівна
12. Тертишніков Денис Романович
13. Шадріна Валентина Сергіївна

група контракт(ВП)

1. Дакалов Дмитро Сергійович
2. Єреп Сергій Віталійович
3. Конькова Дар’я Геннадіївна
4. Лай Хань Фі
5. Нго Лє Нгок Тоан
6. Полозов Станіслав Дмитрович
7. Петренко Ольга Володимирівна
8. Реміняк Юлія Костянтинівна
9. Сендецький Сергій Сергійович
10. Скопенко Анна Сергіївна
11. Соколов Олександр Ігорович
12. Харцизов Олександр Олександрович

 




<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.