Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Способи введення команд

Система AUTOCAD створена для інтерактивної роботи користувача. Ваш діалог з системою йде на мові команд. Найпростіший спосіб введення команд – набір їх на клавіатурі в командному рядку у відповідь на запрошення Command: (Команда:), в англійському верхньому або нижньому регістрах (у російському верхньому або нижньому регістрах). Якщо ви знаєте англійські найменування команд, ви можете вводити їх і в російській версії AUTOCAD в англійському верхньому або нижньому регістрі, встановивши перед ним знак підкреслення. Так, наприклад, команда LINE (Отрезок) для малювання відрізків може бути введена з клавіатури будь-яким з наступних способів:

· ОТРЕЗОК · отрезок · _LINE · _line

Після набору команди на клавіатурі не забудьте натиснути клавішу <Enter> або Spacebar (пробел), оскільки вона являється для системи AUTOCAD вказівкою розпочати обробку команди. Доки одна з цих клавіш не натиснута, ви можете відредагувати набраний в командному рядку текст, використовуючи клавіші <→>, <←>, <Del> (видаляє символ праворуч від курсору), <Backspace> (видаляє символ зліва від курсору).

Іншим способом введення команд є вибір відповідних пунктів випадаючих меню, екранного меню або кнопок панелей інструментів.

Якщо у відповідь на запит Command: (Команда:) натиснути клавішу <Enter> або Spacebar (пробел), то AUTOCAD повторить виклик попередньої команди.

Після введення команди система видає запит, який у багатьох командах супроводжується переліком опцій даної команди. Принцип вибору опцій більш детально розглянутий при описі команди LINE (Отрезок) (див. розділ 2.3)

Перервати будь-яку команду, що вже почала роботу, можна, натиснувши на клавішу <Esc>.
Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.