Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Конструктивна первинна проробка можливих варіантів.

Далі проводиться збір вихідної інформації щодо існуючих пропозицій у даному асортименті. Складається несистематизований асортиментний ряд моделей (НАР), до якого включаються всі моделі даного асортименту, що відповідають вимогам етапу 2.

Ескізи моделей НАР розкладаються у систематизовані угруповання за морфологічними ознаками (крій, силует, членування, величина та маса форми, оздоблення тощо). Систематизовані моделі НАР створюють кілька угруповань систематизованого асортиментного ряду (САР). Результат цього етапу уточнює мету проектної розробки.

1. Моделі НАР не розкладаються у САР у зв’язку з великим розмаїттям за будь-яких ознак. Мета розробки: створення моделей з великим відсотком новизни. Можливо, навіть розробка нового асортименту.

2. Моделі САР мають перевагу якогось угрупування ( кількісно). Це може означати насиченість ринку товарами з такими ознаками. Мета: пропонувати споживачу нові перспективно-виставочні рішення.

3. Моделі майже всіх угруповань САР мають цікаві художні або конструкторські рішення, з яких можна утворювати нові композиції, складати серії моделей взаємо сумісних та взаємозамінних у виробництві. Мета: створювати моделі методом агрегатування, використовуючи існуючі проектні рішення окремих елементів.

4. Моделі якогось угруповання САР майже повністю задовольняють проектну ситуацію Мета: проектування шляхом внесення змін за однією-двома ознаками.

Конструкторсько-технологічна проробка варіантів.

На цьому етапі визначаються вимоги до виробу та показники якості.

Розробка документів.

Остаточно оформлюється технічне завдання.

Тема 5. Розробка технічної пропозиції.

1. Визначення вихідних даних.

2. Аналіз можливих варіантів вирішення проектної задачі.

3. Первиння конструктивна проробка варіантів.

4. Конструкторсько-технологічна проробка основних варіантів.

5. Проектна документація.

Література

1. Сушан А.Т. Інженерне проектування швейних виробів: Навчальний посібник. – К.: Арістей, 2007. – С. 44-51.

 

Розробка цієї стадії має за мету визначення основної ідеї, що забезпечує вимоги попередньої стадії та встановлення додаткових вимог, які не враховані у номенклатурних показниках . Необхідно запропонувати ескізи нових моделей, які за своїми показниками якості будуть вищими від нині існуючих виробів.

Визначення вихідних даних.

З САР відбирають лише ті групи, які можна вважати моделями-аналогами (МА) даного варіанту проектного завдання. Це скорочує обсяг вихідної інформації.
Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.