Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Конструкторсько-технологічна проробка основного варіанта.

Якщо новий виріб складається з уніфікованих елементів, він може впроваджуватись у виробництво за типовою схемою. Якщо при створенні моделі були розроблені нові елементи конструкції, слід створювати схему послідовності обробки нового елемента. Це дає можливість підготувати виробництво до впровадження нового проекту.

Можлива розробка серії моделей (колекцій, комплектів, моделей-модифікацій). Системи взаємозамінних моделей - це угруповання моделей, які можуть замінити одна одну в потоці, майже не змінюючи технологічні процеси.

Тому на цьому етапі в разі створення системи моделей слід довести проектні рішення до уніфікованих. У такому випадку розраховується технологічна однорідність серії моделей за принципом визначення однорідних технологічних операцій.

Проектна документація.

При розробці ТП виконується графічний документ «Креслення загального вигляду». Основний зміст цього креслення – надання повної інформації про остаточну конструктивно-технологічну будову виробу (виробів), що проектується.

Тема 8. Розробка робочої конструкторської документації.

1. Визначення вихідних даних.

2. Аналіз можливих варіантів вирішення проектної задачі.

3. Конструктивна первинна проробка основних варіантів.

4. Конструкторсько-технологічна проробка остаточного проектного рішення.

5. Проектна документація.

Визначення вихідних даних.

Робочі конструкторські документи готуються для конкретних умов виробництва. Обсяг та методи підготовки документів різні для малого підприємства та підприємства з САПР будуть різними. Тому на цьому етапі слід вивчити стандарти підприємства.
Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.