Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Методи проведення оксигенотерапії

Послідовність Зміст Примітки
Показання Тяжкі захворювання та невідкладні стани, які супроводжуються гострою дихальною недостатністю. 1.Оксигенотерапію широко застосовують під час надання невідкладної медичної допомоги при порушеннях дихання різного генезу у дітей. 2.Слід пам'ятати, що високі концентрації кисню (більше ніж 70%) та його тривале застосування негативно впливають на діяльність серцево-судинної та нервової систем. 3.Вибір методу оксигенотерапії залежить від стану дитини та умов, в яких вона перебуває. 4.Кисень можна подавати за допомогою кисневої подушки через маску, через носовий катетер, у кувез, у кисневий намет. 5.Кисень у подушку можна набирати з кисневого балона або від системи централізованої подачі кисню. 6.Застосування кисню безпосередньо з кисневого балона (через редуктор для зниження тиску) дозволяє проводити кисневу терапію протягом тривалого часу. Але, у зв'язку з існуючою небезпекою при експлуатації кисневих балонів, у дитячих стаціонарах використання їх небажане. 7.Найбільш зручною є подача кисню в палати за допомогою централізованої системи.
Місце виконання Пологовий будинок, палата інтенсивної терапії дитячої лікарні, ФАП, машина швидкої допомоги.
Підготуй необхідне Киснева подушка, носовий катетер, апарат Боброва, серветки, маска, дезнфікуючий розчин.
Алгоритм виконання Інгаляція кисню через маску з кисневої подушки 1.Вимий руки. 2.Дитину поклади у ліжко з підвищеним головним кінцем, на правий бік, якщо дозволяє вік дитини. 3.Проведи туалет верхніх дихальних шляхів, після чого марлеву серветку змочи водою та поклади на маску кисневої подушки. Маску піднеси до рота дитини. 4.Поступово відкривай вентиль кисневої подушки, регулюй швидкість подачі кисню. 5.Процедуру виконуй протягом 7-10 хв. Інгаляція кисню із використанням апарата Боброва 1.Вимий руки. 2.Проведи туалет верхніх дихальних шляхів. 3.Апарат Боброва заповни водою в кількості 200-300 мл. 4.Один кінець трубки, через яку вдихається кисень, з'єднай із джерелом кисню, а інший занурь у банку Боброва. 5.Іншу трубку, по якій зволожений кисень подається до пацієнта і знаходиться над водою, з'єднай з маскою, піднеси до рота дитини на відстані 3-4 см. 6.Подавай кисень протягом 1-10 хв кожної години. Інгаляція кисню за допомогою носового катетера. 1.Вимий руки. 2.Проведи туалет верхніх дихальних шляхів. 3.Трубку від апарата Боброва, яка знаходиться над водою, з'єднай з одноразовим носовим катетером. 4.У ніздрі дитини введи дві тоненькі трубочки від носового катетера, зафіксуй їх лейкопластирем. 5.Подачу зволоженого кисню здійснюй протягом 7-10 хв, щогодини.
Заповни медичну документацію Про проведену оксигенотерапію зроби відмітку в листку призначень.

 

Алгоритм виконання практичної навички № 67




Переглядів: 18246

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.