Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Про анімацію тексту і об'єктів

Анімація (Анімація. Додавання до тексту або об'єкту спеціального видео- або звукового ефекту. Наприклад, можна створити елементи текстового списку, що влітають на сторінку зліва по одному слову, або додати звук оплесків при відкритті малюнка.) тексту, графіки, діаграм і інших об'єктів на слайдах підкреслює різні аспекти змісту, управляє ходом викладу матеріалів і робить презентацію цікавішої.

 

Для спрощення розробки анімації скористайтеся готовими схемами анімації (Схема анімації. Додавання до тексту на слайдах готових відеоефектів. У кожній схемі зазвичай міститься ефект для заголовка слайду і ефект для маркерів списку або абзаців тексту на слайді.) для елементів на всіх або тільки вибраних слайдах, а також для певних елементів на зразку слайдів (Зразок слайдів. Слайд, що містить дані за застосованим шаблоном оформлення, включаючи параметри шрифтів, розміри і розміщення рамок, параметри фону і колірні схеми.). За допомогою області завдань (Область завдань. Область у вікні застосуванні Microsoft Office, що містить часто використовувані команди. Її розташування і невеликі розміри дозволяють використовувати ці команди, не припиняючи роботу над файлами.) Налаштування анімації можна вибрати, де і в який момент елемент повинен з'являтися на слайді під час презентації — наприклад вилітати з-за лівого кордону по клацанню миші.

Ефекти анімації можуть застосовуватися до елементів на слайді, що знаходяться в рамках (Рамки. Поля з межами у вигляді крапок або штрихів, що є складовою частиною більшості макетів слайдів. У ці рамки поміщаються заголовки, основний текст або такі об'єкти, як діаграми, таблиці і малюнки.) або до абзаців, що містять одиночні маркери або пункти списків. Наприклад, можна застосувати певний ефект анімації до всіх елементів на слайді або тільки до окремого абзацу з маркірованим списком. Окрім стандартних і спеціально заданих шляхів переміщення (Шлях переміщення. Шлях, по якому при відтворенні ефекту анімації переміщатиметься вибраний об'єкт або текст.) можна додати ефекти входження, виділення або виходу. Також для одного елементу можна застосувати одночасно декілька ефектів анімації — наприклад спочатку до маркера списку застосовується ефект входження, а потім — виходу.

Більшість параметрів анімації включає ряд відповідних ефектів. Це відноситься до засобів звукового супроводу анімацій. Ефекти анімації тексту як правило можна застосувати до букв, слів і абзаців. Наприклад заголовок може з'являтися за окремими словами, а не весь відразу.

Ефекти анімації для тексту або об'єктів можна проглянути як для окремого слайду, так і для всієї презентації.




Переглядів: 1251

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Додавання на слайд фільму або анімованого малюнка GIF | Налаштування часу анімації

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.047 сек.