Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Техніка безпеки, охорона праці,

Протипожежна профілактика, ергономіка

Вимоги та норми техніки безпеки, охорони праці, протипожежної профілактики, ергономіки, художнього конструювання та охорони навколишнього середовища. План організаційно-технічних заходів. Огородження рухомих частин машин. Огородження від стружки. Безпечне закріплення інструмента та деталі. Зручність розташування органів управління та блокування. Фарбування та зручні для обслуговування форми машин. Безпечне розташування обладнання, транспортних і навантажувальних засобів. Висвітлення робочого місця. Вентиляція, опалення. Електробезпечність. Заземлення. Зниження рівня шуму та вібрацій. Блокування, сигналізація запобіжні пристрої. Аналіз виконання конструкцій по техніці безпеки. Поліпшення зовнішнього вигляду верстата, що створює умови для високопродуктивної праці верстатника, що зберігає його сили, здоров'я, працездатність. Кращі зразки верстатів у цеху, що задовольняють умови художнього конструювання та ергономіки. Інструкція з обслуговування та безпечних прийомів і методів роботи на верстатах.

Вимоги ергономіки. Наукове узгодження найважливіших психологічних і фізіологічних факторів з умовами роботи на верстатах, що забезпечують оптимальне протікання та максимальну продуктивність праці. Облік всіх факторів, що роблять працю високопродуктивним, при наявності максимуму зручностей, що забезпечують збереження сил, здоров'я, працездатності та гарного настрою.

Підвищення споживчої вартості художньо оформлених виробів, що сприяють їх збуту та інтенсифікації виробництва. Підбір раціонального кольорового фарбування верстатів і обладнання, що забезпечують виконання вимог промислової естетики та гармонії колірного фарбування. Дисгармонійне, попереджувальне фарбування підйомно-транспортного обладнання. Фарбування трубопроводів з гарячою і холодною водою, з парою, газом, маслом та ін. Інструкція з охорони праці та протипожежній техніці для якого-небудь верстата або машини.

 

 

Стандартизація, уніфікація, коефіцієнт застосовності
Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.