Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Студент

З боку кісткової системи зустрічаються такі вади як лій­кувата грудна клітка, зрощення тіл шийних хребців, обме­женість рухомості ліктьових суглобів. Можливі дефекти розвитку пальців: скривлення або скісне їх розміщення (кли-нодактилія), вкорочення (брахидактилія), згинальна контра­ктура п'ятого пальця кисті (комптодактилія), недорозвинен­ня кінцевих фаланг пальців рук. Інколи зустрічаються фокомелія — відсутність або недорозвиток проксимальних від­ділів кінцівок, у зв'язку з чим нормально розвинуті ступні або кисті наче прикріплені безпосередньо до тулуба; дуже рідко спостерігається амелія — відсутність кінцівок.

В останні роки звернуто увагу на наявність у хворих на АСП куприкової ямки у зв'язку з порушенням розвитку куприка. Вона проявляється у вигляді хвостового рудимен­та, який виходить із куприкової кістки. Інколи ця вада на­стільки значна, що вимагає хірургічної корекції. Вона може бути використана в якості діагностичної ознаки АСП, тим більше, що зустрічається у кожного другого хворого.

Значно рідше зустрічаються вивихи стегна, грижі (діафрагмальна, пупкова, пахвинна), множинні гемангіоми, гірсу­тизм у грудному віці, анізокорія, тяжка міопія, додаткові молочні залози, спленомегалія тощо.)

 

КураторВеликі проблеми у дітей,матері яких вживали алкоголь проявляються відразу після народження і тривають протягом життя

У новонароджених з АСП протягом найближчих 6-24 год життя дихання прискорене, можуть з'явитися клонічні су­доми, настати короткочасна зупинка дихання. Підвищена рефлекторна збудливість, особливо на звукові подразники, нерідко триває багато днів. У таких дітей виявляється по­довжений жовтяничний період, безсоння, рухова дискоординація.

Гіпотонія м'язів найбільше проявляється у грудних дітей, що супроводжується слабістю смоктання і ковтання, У стар­ших дітей вона проявляється в меншій мірі. Крім того, у них нерідко розвивається гіперреактивність, інколи в поєд­нанні з легкою атаксією. Запізнення соматичного розвитку продовжується декілька років, Особливо чітко воно прояв­ляється впродовж перших двох років життя.

Найбільш тяжкими проявами АСП є порушення психіч­ного розвитку дитини, во


, часто страждають на епілепсію, олігофренію, ано­малії зорового і слухового аналізаторів, розладами мови, неврози. Це проявляється нічним нетриманням сечі, неспо­коєм, страхом, напруженням, скованістю. їм властива агре­сивність, погана пристосованість, схильність до мандруван­ня і правопорушень. Крім недоумства, у більшості дітей з АСП упродовж першого року життя виявляється загальне рухове збудження як наслідок запізнення розвитку і стано­влення гальмівних механізмів у головному мозку. В цьому і більш старшому віці такі діти ні на хвилину не залишаються спокійними. Вони постійно знаходяться в русі: покачують верхню частину тіла, не в стані затриматись на одному міс­ці, безцільно бігають навколо якогось предмета, лізуть на стіл, стільці. їх неможливо зайняти будь-чим на більш-менш тривалий час. У дитячих дошкільних закладах і школах вони постійно порушують порядок, вчаться погано. Відставання в навчанні обумовлено не тільки олігофренією, але й неспо­коєм і нездатністю до концентрації уваги.

Більшість таких дітей підлягає навчанню в спеціальних школах. Алкоголізм вагітних жінок нерідко проявляється у нащадків дефектами мови. Порушення розумового розвит­ку характерно майже для всіх хворих на АСП, а тяжка пси­хічна відсталість — для кожного третього.

Заданими Л.С. Кушаковського (1980), які грунтуються на результатах обстеження 613 жінок, хворих на хронічний алкоголізм, олігофренія серед їх нащадків виявляється у кожної третьої дитини, що в 10 разів більше, ніж у загаль­ній популяції. Психічний стан у них характеризується постій­ною ейфорією, балакучістю. У віці старше 12 років ці симп­томи наростають, появляється сексуальна розгальмованість, особливо у дівчаток, інколи агресивність, жорстокість. Вони рано чинять правопорушення. Через значну агресивність такі діти небезпечні для оточуючих. Соціальна реабілітація їх затруднена

 

 

ВПЛИВ НІКОТИНУ , АЛКОГОЛЮ ТА НАРКОТИКІВ НА ЛЮДЕЙ РІЗНИХ ВІКОВИХ КАТЕГОРІЙ .




Переглядів: 269

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.